Автобус в Дюссельдорф

Дюссельдорф перебуває в густонаселеній частині Німеччини. Входить в п'ятірку ділових, адміністративних, транспортних центрів Німеччини. Сюди ж відносять Берлін, Мюнхен, Франкфурт-на-Майні і Гамбург. Самими цікавими навчальними закладами вважаються Дюссельдорфська академія мистецтв та Університет Генріха Гейне в Дюссельдорфі.

У Дюссельдорфі є свій міжнародний аеропорт, один з найбільших повітряних хабів в країні і в цілому в Європі. Офіційна назва Düsseldorf Airport. Третій за величиною в Німеччині. Центральний вокзал приймає близько 1000 поїздів кожен день!

З визначних пам'яток-музеї поетів Ґете (Goethe-Museum) в замку Jägerhof і Генріха Гейне  (Heinrich-Heine-Institut) в районі Карлштадт. Також культурним центром вважається ринкова площа в старому місті.

Ціни квитків на автобуси з України в Німеччину, а точніше в Дюссельдорф:

 • автобус Львів - Дюссельдорф - від 1522 грн.
 • ціна квитка на автобус Київ - Дюссельдорф - від 1650 грн. за прямий автобус, але з пересадкою можна заощадити декілька сотень гривень.
 • вартість проїзду на автобусі Запоріжжя - Дюссельдорф - близько 2100 грн. за квиток на прямий автобус і за 1890 можна доїхати з пересадкою.
 • вартість автобуса Харків - Дюссельдорф - від 2565 грн.
 • автобус Дніпро - Дюссельдорф - від 2310 грн.
 • автобус Одеса - Дюссельдорф - від 2010 грн.

Також можна шукати квитки з інших країн у Дюссельдорф:

 • рейс Москва - Дюссельдорф - від 115 євро.
 • рейс Мінськ - Дюссельдорф - від 99 євро.
 • автобус Амстердам - Дюссельдорф - від 17,13 євро (перевізник STUDENT AGENCY).
 • вартість проїзду Брест - Дюссельдорф - від 99 євро.
 • ціна рейсу Варшава - Дюссельдорф - від 56 євро.
 • ціна автобусного квитка Прага - Дюссельдорф - від 34 євро з Flixbus.

Автобуси в Німеччину

Також можна знайти цікаві пропозиції всередині Німеччини, наприклад із сусіднього Кельня або столиці - Берліна. Подорож обійдеться Берлін - Дюссельдорф - від 45 євро з автобусною компанією Postbus і 23 євро Flixbus. Відповідно і автобус в Берлін коштує недорого. Що вже говоре про близькі по розташуванню міста: Ессен, Дуйсбург, Кельн, Дортмунд, Вупперталь.

Також на сайті можна замовити квитки на автобуси в Німеччину з такими пунктами призначення (і не тільки): Брауншвейг, Бремен, Гамбург, Ганновер, Дессау, Дортмунд, Дрезден, Дуйсбург.

Дюссельдорф розташувався зовсім недалеко від багатьох німецьких міст, так що в деяких варіантах регіональний поїзд або автобус будуть дешевше і доступніше, ніж міжміські маршрути. Зверніться на автовокзал за квитком. А ось квитки на міжнародні автобуси зручніше купувати онлайн, тим більше, що всі найдешевші автобусні перевізники Німеччини підключені до системи. За винятком Мегабас.

Авіаквитки в Дюссельдорф

З Києва можна купити квиток в Дюссельдорф безпосередньо, без пересадок. А можна і з пересадками - якщо це вигідно пасажиру. Звичайно, квитки на автобуси найчастіше дешевші, ніж авіаквитки в Дюссельдорф, тим не менш коли є вибір - це завжди краще для планування подорожей.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!