Автобус в Хоф

Хоф, який ще називають Залі або Заалі - місто в Баварії (Німеччина). Хоф за німецькими мірками зовсім невеликий - до 50 тисяч населення і чимось нагадує дрібні українські містечка. Принада територіального положення Хофа ще й у тому, що Кордон з Чехією зовсім недалеко.

Міжнародні автобуси в Хоф представлені рейсами з Польщі і Чехії головним чином. Важливо відзначити, що їз Росії в Хоф можна доїхати з пересадкою в Берліні. Тобто з тієї ж Москви, Воронежа, Ростова потрібно шукати квиток на автобус до Берліну, а краще навіть квиток в Німеччину, а потім пересісти на автобус. Зручно добиратися у Хоф з Лейпцига та Мюнхена.

З Польщі можна за 44 євро доїхати в Хоф з Кракова. А ось з Праги доведеться їхати з пересадкою, зате квитки недорогі - близько 23 євро.

Автобуси в Хоф всередині Німеччини:

 • автобус Берлін - Хоф - від 23 євро, автобус в дорозі майже три з половиною години;
 • автобус Мюнхен - Хоф - 13,65 євро, автобус в дорозі 4 години;
 • рейс Лейпциг - Хоф, ціна від 8,4 євро і автобус їде менше двох годин.

Альтернативою автобусам з Німеччини традиційно є потяги.

Пам'яток в місті небагато: ратуша, міст, церква, ботанічний сад, міський музей. Власне, окремо в Хоф з туристичною метою їхати, можливо, і не варто, а от зробити зупинку в дорозі можна і навіть приємно.

Хоча шанувальники Другої Світової війни (Deutsch-Deutsches Museum) і післявоєнного періоду знайдуть музей у Хофі дуже пізнавальним. Тут під відкритим небом представлені різні сцени, типові для того часу. Своїми очима можна побачити танки, оглядові вишки і інші декорації, які ще кілька десятиліть тому розділили сім'ї з Хофі та Німеччини. Хоф також як і Берлін у свій час був розділений на дві частини стіною. Приємно, що вхідний квиток коштує 3 євро.

На сайті можна знайти і інші квитки на автобуси в Німеччину, наприклад, німецькі міста: Берлін, Дрезден, Лейпциг, Кельн, Гамбург, Ганновер і інші.

Автобус Київ - Хоф

Маршрутів, завдяки яким можна купити квиток на автобус Київ - Хоф кілька:

 • квиток на автобус Київ - Хоф вартістю 1470 грн можна замовити на рейс Запоріжжя - Heilbronn. Причому діти, пенсіонери і студенти мають знижку! Автобус їде по понеділках і п'ятницях і включає в себе ланцюжок міст: Запоріжжя - Дніпро - Харків - Полтава - Лубни => пересадка => Київ (Автостанція "Київ", Автовокзал "Дачна",) - Житомир - Рівне - Львів - Хемніц - Гера - Хоф - Нюрнберг - Інгольштадт - Мюнхен - Ульм - Штутгарт (аеропорт) - Heilbronn;
 • ціна квитка на автобус Київ - Хоф - 1600 грн - це пропозиції від рейсу Київ - Штутгарт по суботах, неділях, середах і п'ятницях.
 • Маршрут виглядає так: Київ (Автостанція "Київ", Автовокзал "Дачна",) - Житомир - Рівне - Львів - Краковець-Корчова (КПП, Митниця)- Дрезден - Хемніц - Цвіккау - Хоф - Байройт - Нюрнберг - Інгольштадт - Мюнхен - Ульм - Штутгарт (аеропорт) - Heilbronn - пересадка - Вюрцбург - Ашаффенбург - Франкфурт-на-Майні - Гейдельберг - Маннгейм - Карлсруе.
 • квиток Київ - Хоф - Київ є і по 2025 грн на рейс Днепропетровськ-Кобленц-Днепропетровськ з маршрутом: Дніпро - Красноград - Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Львів - Дрезден - Хемніц - Хоф - Байройт - Нюрнберг - Heilbronn - Маннгейм - Франкфурт-на-Майні - Кайзерслаутерн - Саарбрюкке - Трір.

Замовити квиток можна на сайті, причому тут же і оплатити, а якщо є бажання - тимчасово забронювати. Ця послуга безкоштовна, але бронь діє обмежений термін.

Автобус Львів - Хоф

Всі рейси в Хоф з Києва проходять через Львів, що дозволяє замовити, знайти і купити квитки в Хоф зі Львова.

Ціни квитків на автобуси Львів - Хоф на різні рейси:

 • інтервал Львів - Хоф на рейс Запоріжжя - Heilbronn - від 1470 грн (ціна така ж як зі Столиці України);
 • на рейс Херсон - Карлсруе (південь) - 1470 грн;
 • Київ - Штутгарт (Південь) - 1500 грн;
 • на рейс Дніпропетровськ-Кобленц-Дніпропетровськ - 1890 грн;
 • на рейс Херсон-Фрайбург-Херсон - 1890 грн.

На сайті ви можете знайти і купити будь-який квиток з представлених. Також дуже ймовірно, що до моменту пошуку ціни будуть змінені та/або з'являться нові перевізники.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!