Автобус Львів - Хоф

href="../germany/">Німеччини. Ціна квитка на автобус Львів - Хоф від 1500 грн. В дорозі - від 18 годин, в залежності від рейсу.

Входить до складу прямих рейсів з України до Німеччини:

Також в Хоф можна доїхати з пересадкою в Польщі.

Про Хоф

Хоф - це середній місто, розташоване в самому серці Європи, між:

  1. Берліном,
  2. Мюнхеном,
  3. Прагою.

Хоф має населення близько 50 000 чоловік і є привабливим університетським містом з великою кількістю дозвілля. Щоб розслабитися і відпочити, є численні бари, кінотеатри і прекрасне озеро безрецептурних. Крім багатьох інших культурних заходів, Хоф також відомий Міжнародним фестивалем Hof Film, який поряд з «Berlinale» є одним з найбільш важливих кінофестивалів Німеччини. Місто Хоф оточений красивою природою. Місто розташоване між низинними регіонами Фихтельгебирге і Франконське лісом на березі річки Заале, з прекрасними можливостями для всіх видів спорту на відкритому повітрі, таких як велоспорт, туризм, скелелазіння і катання на лижах.

Регіон характеризується високою щільністю інноваційних середніх компаній, які тісно співпрацюють з університетом.

Завдяки своєму розташуванню недалеко від колишньої німецько-німецького кордону Хоф став активно брати участь в найважливішій події в новітній історії: возз'єднання Німеччини восени 1990 року. У цей час почалася нова ера для Хофа та регіону. З тих пір місто пережило справжній бум розвитку.

Завдяки своєму розташуванню в прекрасній природі, його коротких відстанях, високому рівні безпеки і численним можливостям проведення дозвілля місто Хоф пропонує високу якість життя. Витрати на проживання в Хоф значно нижче, ніж в інших містах Німеччини, але завдяки відмінним транспортним повідомленнями в громадському транспорті, такі великі міста, як Берлін і Мюнхен, знаходяться в межах легкої досяжності. Найбільш ощадливий спосіб дістатися до Хофу - на автобусі, купити квиток можна на автовокзалі Берліна чи Мюнхена або ж в інтернеті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!