Автобус в Дуйсбург

Дуйсбург перекладається як "місто на іншій стороні річки". Звичайно ж мається на увазі Рейн. Ще важлива деталь, що мости - одна з головних визначних пам'яток. В минулому - велике промислове місто, але сьогодні заводи і фабрики зробилися просто екскурсійними об'єктами. Сьогодні це один з найбільших європейських річкових портів.

Дуйсбург можна назвати прикордонним містом - до кордону з Нідерландами - рукою подати! На автобусі можна доїхати до Ейндховена, Амстердама, Роттердама, Гааги або до Сусідньої Бельгії в Антверпен, Брюссель чи Брюгге досить швидко. До речі, для багатьох саме розташування міста має велике значення, щоб відправитися в подорож до Бельгії або Нідерланд. Або навпаки - для поїздки з цих країн в Німеччину!

Тим більше що вартість за західноєвропейськими мірками невисока:

  • квиток Амстердам - Дуйсбург - від 14,7 євро за 2,30 години;
  • проїзд Ейндховен - Дуйсбург - від 27,83 євро за 4-4,30 години.

Найближчі до Дуйсбургу німецькі міста: Ессен, Дюссельдорф, Кельн, Дортмунд, Вупперталь. Трохи західніше - Мюнстер, Падеборн, Хамм, Бильдефельд.

Ціни квитків на автобуси з України в Дуйсбург:

  • прямий автобус Київ - Дуйсбург, ціна квитка - від 1650 грн. В дорозі більше доби.
  • автобус Львів - Дуйсбург, ціна квитка - від 1550 грн. і майже 22 години в дорозі.
  • автобус Луцьк - Дуйсбург  також є прямий за 1627 грн.

Для того, щоб доїхати в Дуйсбург не обов'язково обирати прямий автобус - можна поїхати з пересадкою. У такому разі квиток обійдеться в залежності від комбінації куплених квитків. Можна їхати через Берлін, Дрезден Нюрнберг, Ганновер. Хоча ідеальний варіант все-таки Берлін:

  • квиток на рейс Берлін - Дуйсбург - 45 євро на автобусі компанії postbus;
  • і від 26 євро - Flixbus. В дорозі близько 7 з половиною годин.

З Європи в Дуйсбург є багато рейсів через Дуйсбург. Навіть з Вільнюса є прямий автобус від 91 євро. Маршрут автобуса значний і проходить у тому числі через Мінськ: MINSK - OSZMIANA - PALANGA - KLAIPEDA - SIAULIAI - KEDAINIAI - DRUSKININKU - ALYTUS - VILNIUS - RIGA - BAUSKA - PONIEWIEZ - KAUNAS - MARIJAMPOLE - SUWAŁKI - AUGUSTÓW - GRAJEWO - ŁOMŻA - WARSZAWA - POZNAŃ - BERLIN - MAGDEBURG - BRAUNSCHWEIG - KASSEL - GIESSEN - FRANKFURT AM MAIN - MANNHEIM - KARLSRUHE - STUTTGART - HANNOVER - BIELEFELD - DORTMUND - ESSEN - DUISBURG - DÜSSELDORF - KÖLN. До речі, квиток на автобус Мінськ - Дуйсбург - від 107 євро. З Варшави можна доїхати за 103 євро, але на інші автобуси Варшава - Дуйсбург можна купити квиток за 56 євро, що більш вигідно і виправдано. Занадто довгі автобусні рейси не завжди дешеві.

Квитки на автобуси, які можна замовити онлайн з будь-якої точки планети (або як в нашому випадку) України, дуже бережуть час пасажирів і покупців квитків. А ще гроші!

Припустимо, ви живете в Ізмаїлі і Вам потрібно доїхати на автобусі до Німеччини. Вам не потрібно їхати до Одеси, Києва чи Львова на автовокзал, щоб купити свій квиток - просто знайдіть і купіть онлайн! Колосальна економія грошей, чи не правда?

З квитками в Дуйсбург - та ж історія. Де б ви не знаходилися, в Україні, Польщі чи Франції - ви завжди можете легко замовити будь-квиток, який є в системі. Нові рейси і перевізники з'являються часто, тому варто перевірити варіанти кілька разів, або шукати непрямий рейс. Тим більше, що пересадка дозволить вам погуляти по новому місту і набратися вражень. Необов'язково шукати квитки на автобуси в Дуйсбург. Можна купити квитки на автобус до Берліну, а потім сісти на рейс за місцем призначення. Це буде дешево з компанією Flixbus - автобусним перевізником у Німеччині, що дозволяє подорожувати дуже дешево.

На сайті можна знайти квитки в різні німецькі міста: Брауншвейг, Бремен, Гамбург, Ганновер, Дессау, Дортмунд, а також в Дрезден.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!