Автобус в Аугсбург

Аугсбург називають одним з найдавніших німецьких міст. Приїхати на автобусі в Аугсбург варто лише для того, щоб подивитися на його чудову архітектуру. Так, він менше ніж Нюрнберг і Мюнхен, зате не менш красивий. І тутешнє пиво не менш смачне, ніж в інших містах Баварії. Незважаючи на краси містечка, сюди зазвичай прибувають всього на один-два дні для огляду визначних пам'яток.

На сайті квитки на міжнародні автобуси в Аугсбург є в продажу:

  • автобус Варшава - Аугсбург - від 59 євро;
  • автобус Вроцлав - Аугсбург - від 46 євро.

Також, крім рейсів із Польщі, можна купити квиток з України. До речі, якщо у вас не виходить знайти квиток на прямий автобус у Аугсбург - купуйте квитки в Мюнхен, від якого до Аугсбург близько години їзди, а з залізничним квитком - і того менше.

Автобус Київ - Аугсбург

Ціна квитка на автобус Київ - Аугсбург від 1700 грн. І кінцева зупинка даного рейсу - Штутгарт. Також через Київ їде автобус із Запоріжжя, але на нього квиток трохи дорожче, хоча з часу ви нічого не виграєте. Тим не менш купити і забронювати квиток на сайті можна і на той, і на інший.

Автобус Львів - Аугсбург

Плануючим зробити пересадку у Львові варто знати, що якщо говорити про Київ, то особливо в ціні різниці немає. Вартість квитка Львів - Аугсбург - від 1600 грн. Так що єдине, заради чого варто робити пересадку у Львові - можливість частину шляху проспати в поїзді.

Через Львів також їдуть автобуси з Херсона, Одеси, Миколаєва, Умані, Тернополя. Замовляйте квитки на автобус Львів - Аугсбург онлайн.

Автобуси з Німеччини

Оскільки Аугсбург знаходиться недалеко від Мюнхена - цим і пояснюється його помірна популярність. Як правило вибираються сюди на один день. Тим не менш, це може стати приємною зупинкою на шляху з Штутгарта.

Якщо не виходить купити квиток на автобус з Німеччини - поцікавтеся вартістю поїздів Deutsche Bahn.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!