Автобус в Гамбург

Гамбург - велике європейське портове місто, розташоване недалеко від кордону Німеччини з Данією і це не останні причини популярності автобусів в Гамбург.

Мандрівникові на замітку- найкраще, що є в Гамбурзі, це, звичайно, рибний ринок. Але для його відвідування краще прокинутися раніше! Також відвідайте Гамбурзький зоопарк Tierpark Hagenbeck. Це буде цікаво як дорослим, так і дітям. Вартість - 14 євро. Відкритий з 9:00 до 18:00. Також цікаво буде проїхатися по Old Elbe Tunnel, який незабаром буде святкувати сторіччя! Юним капітанам і дорослим любителям судноплавства слід відвідати відповідні кораблі-музеї в Гамбурзі.

Пам'ятки Гамбурга:

 1. Неоренесансная центральна Ратуша (розташовані міська мерія і сенат) на однойменній площі - Ратушній;
 2. Ратуша Альтона;
 3. історичні будови сімнадцятого-вісімнадцятого століття на вулицях Раймерствите, Дайхштрассе, Кремон;
 4. Верховний земельний суд,
 5. церква Святої Катерини,
 6. неоготична церква Святого Миколая,
 7. церква Святого Михайла,
 8. Якобикирхе,
 9. церква Святого Павла,
 10. церква Кристускирхе,
 11. пам'ятник Бісмарку на Хельголандер-Алеї,
 12. будинок «Чилихаус»,
 13. будинок «Шпринкенхоф»,
 14. оперний театр,
 15. телевежа,
 16. Мьюзикхолл,
 17. Ольсдорферфрідхоф (Ohlsdorferfriedhof) - це парк-кладовище.

Автобуси в Гамбург з України

З України доволі багато автобусних рейсів, які проїжджають в Гамбург. Як правило всі вони спочатку їдуть до Польщі, але не всі припускають висадку пасажирів у Польщі (це питання ліцензування маршруту). Тому будьте пильні, купуючи квитки.

 • автобус Київ - Гамбург, ціна квитка - від 1585 грн. І 24 години в дорозі. Повний рейс найдешевшего автобуса в Гамбург з Києва: Херсон-Бонн. Відправлення з Києва - автостанція Дачна. Також є білети на автобуси Київ - Гамбург дорожче - від 2316 грн.;
 • автобус Львів - Гамбург, ціна квитка - від 1260 грн. і 17 годин в дорозі. Найдешевший автобус зі Львова в Гамбург має маршрут Херсон - Оснабрюк і їздить по вівторках і п'ятницях;
 • автобус Харків - Гамбург, ціна проїзду - від 2430 грн. У дорозі пасажири пробудуть 36 годин. Рейс починається в Запоріжжі;
 • автобус Одеса - Гамбург, квиток коштує - від 1600 грн. і 30 годин в дорозі. Найдешевший рейс з Одеси: Херсон - Оснабрюк, але є і інші.

Якщо ви хочете доїхати в Гамбург з інших міст України, а прямого рейсу немає, то сплануйте пересадку у Львові або в Варшаві. Так, якщо потрібно потрапити в Гамбург з Чернівців, то ви можете спочатку купити квиток на автобус в Варшаву, наприклад, на автобус Чернівці-Варшава, а потім замовити проїзд з Варшави в Гамбург. Вартість квитка на автобус за обраним напрямом буде залежати від комбінації обраних тарифів.

Крім автобусів з України є авіаквитки в Гамбург. Недорогі рейси можна знайти у лоукосту wizzair і порівняти з іншими пропозиціями на нашому сайті.

Автобуси в Гамбург з Європи та СНД

Автобуси в Гамбург зі столиць і великих міст Європи і країн СНД також можна замовити і забронювати на сайті, якщо вони доступні в системі. Продаж всіх рейсів через сайт здійснена онлайн, так що це дуже зручно для пасажирів.

Автобуси з Росії в Німеччину представлені в основному рейсами з пересадками. Тим не менш, прямий автобус Москва - Гамбург існує в системі. Ціна квитка на автобус Москва-Гамбург кусається - 9277 рублів, але і шлях займає 37 годин. Маршрут даного автобуса з Москви в Гамбург, який відходить зі столиці РФ в понеділок: Москва (АС "Новоясеневська") - Смоленськ - Гомель - Могильов - Жлобін - Бобруйськ - Мінськ - Барановичі - Брест - Берлін (аеропорт "Shonefeld") - Магдебург - Брауншвейг - Ганновер - Гамбург -Тоштедт - Бремен - Оснабрюк - Дортмунд - Дюссельдорф, Кельн (аеропорт). На автобус є знижки для дітей, молоді та пенсіонерів з 10% від вартості, але інформацію перевіряйте в системі при покупці або замовленні. Що важливо, на зворотньому шляху рейс дає можливість купити квиток на автобус в Москву. І до речі, між автобусом до Москви і автобусами в Росію в принципі можна поставити знак рівності, оскільки з Москви потім можна доїхати в будь-яке місто, наприклад, Санкт-Петербург, Краснодар та інші. З Калінінграда також можна знайти рейс з пересадкою, але вже в Європі. Як видно з попереднього рейсу, у Гамбург можна доїхати на автобусі з Білорусі.

 • рейс Мінськ - Гамбург - 99 євро;
 • рейс Гомель - Гамбург - 105 євро.

Автобуси в Гамбург з популярних міст в ЄС:

 • автобус Амстердам - Гамбург - від 41 євро;
 • автобус Прага - Гамбург - від 29 євро (FlixBus);
 • автобус Варшава - Гамбург - від 52 євро;
 • автобус Краків - Гамбург - від 54 євро;
 • автобус Рига - Гамбург - від 145 євро;
 • автобус Копенгаген - Гамбург - від 37 євро;
 • автобус Рим - Гамбург - від 102 євро з пересадкою в Мюнхені;
 • автобус Париж - Гамбург - від 49 євро;
 • автобус Брюссель - Гамбург - від 26 євро;
 • автобус Лондон - Гамбург - від 47 євро з пересадкою;
 • автобус Відень - Гамбург - від 42 євро.

Прямого автобуса з Вільнюса немає - треба шукати рейс із зручною пересадкою, припустимо в сусідній Польщі.

Автобуси з Німеччини

Також цікаво відзначити квитки на автобуси всередині Німеччини, оскільки багато по приїзду в Гамбург починають подорожувати по країні. Автобус Берлін - Гамбург в дорозі трохи більше трьох годин. Ціна квитка на автобус Берлін - Гамбург - від 8 євро. Стільки ж буде коштувати проїзд на автобусі в Берлін.

З Бремена їхати ще менше - півтори години і квиток можна придбати від 5 євро. Рейс Гамбург - Ганновер займе 2-3 години в залежності від конкретного автобуса і обійдеться в 5-8 євро.

Хоча слід зауважити, що всередині Німеччини більш популярні потяги, хоч вони й дорожчі ніж автобуси з Німеччини.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!