Автобус Львів - Франкфурт-на-Майні

Знайти та забронювати автобусні квитки до Франкфурта - просте завдання, адже квитки є в продажу онлайн. Ціна квитка на автобус зі Львова до Франкфурту - від 1600 грн. Прямий рейс Львів - Франкфурт-на-Майні у дорозі від 26 годин. Маршрути є різні, в тому числі виконують рейси Київ - Франкфурт-на-Майні. Можете придбати та забронювати квитки онлайн.

Крім прямого рейсу можна обрати і варіанти з пересадкою. Наприклад, доїхати зі Львова до Франкфурт через Вроцлав. Маршрут буде виглядати наступним чином:

  • автобус Львів - Вроцлав;
  • автобус Вроцлав - Франкфурт-на-Майні.

Хоча з економічної точки зору краще замовити квиток на прямий автобус Львів - Франкфурт-на-Майні, купити та забронювати який можна за пару хвилин на сайті. До речі, завжди можна придбати квиток на автобус Львів - Берлін, а потім доїхати зі столиці Німеччини до Франкфурта на поїзді.

Автобуси в Німеччину зі Львова

Зі Львова вигідно купувати квитки на автобуси до Німеччини, оскільки Львів - це велике місто на заході України і знаходиться набагато ближче інших. На сайті є в продажу квитки Львів - Ганновер і Львів - Лейпциг, а також інші варіанти проїзду.

Знайти можна і інші популярні і не дуже автобусні рейси до Німеччини. Серед них цікаві рейси в Берлін, Гамбург, Дюссельдорф, Кельн, і інші напрямки у Франкфурт-на-Майні. Вибір за пасажирами. На сайті найчастіше цікавляться напрямками в німецьку столицю з популярних транспортних вузлів України: Київ - Берлін або Львів - Берлін, але ви легко знайдете і інші привабливі рейси.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!