Автобус в Білефельд

Білефельд - місто на заході Німеччини в густонаселеному регіоні країни між Ганновером і Дортмундом, що забезпечує відмінне транспортне сполучення з великими містами, включаючи автобусні рейси. Резиденція графа і фортеця Шпаренбург - символи міста.

  • З Росії, таких міст Як Москва, Санкт-Петербург, Саратов та інших, поїздка в Білефельд передбачає пересадку в Польщі. А ось з Мінська є прямий рейс, вартість якого - 212.93 BYN.
  • Щодо внутрішніх автобусів з Німеччини. Доїхати з Берліна в Білефельд можна за 18,9 євро, а ціна на автобус Ганновер - Білефельд - 9,45 євро.

Ви зможете на сайті як бронювати квитки, так і купувати на інші автобуси в Німеччину, а потім подорожувати по країні. Дуже часто звертають увагу на рейси в: Берлін, Нюрнберг, Франкфурт-на-Майні, Штутгарт, Карслруэ, Мюнстер, Гамбург, Дюссельдорф, з яких можна дістатися на автобусі або поїзді в Білефельд та інші німецькі міста.

Також на сайті ви зможете знайти квитки до міст: Варшава, Прага, Амстердам, Париж, Брюссель. І навіть якщо це не буде прямий рейс, то з пересадкою знайти транспорт в цьому напрямку можна без проблем .

Автобуси з України у Білефельд

З України у Білефельді зупиняється багато рейсів, завдяки вигідному транспортному розташуванню міста. Прямий автобус Київ - Білефельд обійдеться в 1627грн, в той час як з пересадкою в Дрездені можна доїхати за маршрутом з Києва у Білефельд за 1575 грн.

Мінімальна ціна квитка на автобус зі Львова до Білефельд - 1450 грн. В дорозі - близько 20 годин, але все залежить від конкретного рейсу.

Звичайно, доїхати можна також з Одеси, Херсона, Миколаєва і навіть Мелітополя. Квиток з Одеси коштує від 1942 грн.

Замовити квитки можна на сайті в комфортних умовах цілодобово з будь-якого пристрою з інтернетом, за винятком, може бути, наручного годинника.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!