Автобус в Дессау

Дессау перебуває в 120 км їзди від Берліна і це його головна особливість. Автобус з Берліна, або проїжджаючий через це німецьке місто - найкращий спосіб дістатися сюди.

Ціна квитків на автобуси в Дессау:

  • автобус Київ - Дессау - від 1600 грн і 25 годин в дорозі. Відправлення з Києва двічі на тиждень в неділю і п’ятницю з автостанцій Київ та "Дачна".
  • автобус Львів - Дессау їде майже 19 годин. Вартість проїзду в Дессау - 1500 грн зі Львова. Рейс є два рази на тиждень.
  • маршрут Москва - Дессау передбачає пересадку в Берліні. Тобто, замовте квиток на автобус в Берлін, а потім на внутрішньому транспорті доїдете до Дессау.

Рейс Мінськ - Дессау можливий з пересадкою.

З Варшави також є автобус, але з пересадкою у Берліні, так що можна сказати, що Берлін для Дессау - головний транспортний вузол. Через Дессау їдуть автобуси з Берліна на Лейпсиг. Автобусна компанія Flixbus, яка здійснює міжнародні автобусні рейси і внутрішні пасажирські перевезення з Німеччини пропонує квиток за 5,25 євро. Автобус в дорозі трохи менше двох годин. На сайті також можна купити і забронювати квитки на автобус в Берлін з абсолютно різних міст України і Європи.

Також на сайті можна придбати квитки на автобуси в інші міста Німеччини. Що стосується Дессау, то краще всього робити пересадку в Берліні, або в Лейпсиге. Можете забронювати квитки не тільки на міжнародні автобуси в Німеччину, але і внутрішні рейси по країні, в такі міста, як: Брауншвейг, Ганновер, Гамбург, Бремен.

Чим цікавий Дессау?

Дессау відомий коледжем будівництва і архітектури Баухаус (Bauhaus). Першу скрипку у всій цій справі зіграв геніальний архітектор Вальтер Гропіус, який вважає, що функція повинна визначати форму. Розумно як мінімум. Природньо, цей коледж цікавий для всіх, хто хоче навчатися в Німеччині на архітектора або іншу творчу спеціальність!

Головна визначна пам'ятка Дессау - палац Георгиум (обов'язково подивіться на нього всередині), а також в 9 км є Палац Мозигкау. В обох палацах є чудова колекція картин. Любителі природи і ландшафтного дизайну можуть від'їхати на 16 км від міста, щоб потрапити в Ландшафтний парк Верліц. Цікаво, що готичний будинок на його території спочатку призначався для садівників, але потім був перебудований в княжу резиденцію.

А ще до Другої Світової тут виготовляли деталі для німецьких літаків Юнкерс. Але виробництво було припинено, вірніше стерто з лиця землі з відомих причин. З туристичної точки зору Дессау цікавий шопінгом :).

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!