Автобус Одеса - Краків

Одеса – це не тільки неймовірно колоритне приморське місто, місце, куди люди з усієї округи приїжджають "робити базар", але й транспортний вузол загальнодержавного значення в тому числі і для пасажирів. Прямі рейси в Польщу з Одеси – давно не рідкість. Наприклад, нікого не здивуєш автобусом Одеса-Краків.

  • Найдешевший квиток на проміжок шляху з Одеси до Кракова можна купити на автобус Херсон - Прага - від 900 грн! Трохи вище ціна на прямий рейс Одеса - Прага - 1050 грн, ще дорожче коштує квиток на рейс Одеса Привокзальна - Карлові Вари - 1155 грн.
  • Маршрут автобуса Одеса - Прага наступний: Одеса (6:30), Автостанція "Привокзальна", вул. Старосенная, 1 - Одеса (7:00, Центральний Автовокзал, вул. Колонтаевська 58) - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Ярослав - Жешув - Краків (4:10, Автовокзал, вул. Bosacka 18) - Фрідек-Містек - Брно - Прага (12:00, Автовокзал "Флоренц"). Як ви розумієте, на сайті також можна купити квиток не лише на автобус до Кракова, а й на автобус до Праги, якщо вас цей напрямок цікавить.
  • Іноді прямі автобуси до Польщі - не найвигідніший варіант, особливо, якщо рейс за 714 грн. Вам з якихось причин не підходить. Тоді можна доїхати на автобусі до Києва, або вибрати поїзд, хоча автобус Одеса-Київ суттєво економить час. А далі можна сісти на рейс за 420 грн Київ-Краків або на будь-який інший рейс до Польщі, з пересадкою у Львові. Ще один варіант: використовуєте поїзд або автобуси по Україні, а потім зі Львова купуєте квиток Львів-Краків та вперед, до пригод!

З Києва можна замовити будь-який інший рейс і все доступно онлайн за технологією електронний квиток, яка вже давно використовується в авіації. Люди з усього світу давно купують квитки через Інтернет в тому числі і на автобуси. Це зручно - не потрібно їхати на автовокзал і можна самостійно спланувати поїздку з будь-яким бюджетом! На автовокзал ви приїжджаєте тільки для фактичної посадки на міжнародний автобус.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!