Автобус до Хелм

Хелм - приміське польське місто, недалеко від Луцька і Ковеля. У Хелм дуже зручно подорожувати на автобусі з Луцька - одне з небагатьох польських міст, куди немає прямого рейсу зі Львова. Від України всього в 25 км.

Люди тут жили ще 30 тисяч років до нашої ери, але місто засноване в тринадцятому столітті. Головні пам'ятки Хелма -  Собор Різдва Пресвятої Богородиці, православний цвинтар і Площа біля костелу Апостолів. Хоча більша частина забудови - радянського типу.

Прямі рейси в Хелм

Квиток на автобус Київ - Хелм обійдеться від 367,5 грн. (При тому, що до Варшави, яка значно далі, - від 420 грн.) Замовити відповідні квитки на автобуси Київ-Хелм можна на сайті.

Зі Львова напряму потрапити в Хелм не вийде. Краще зробити пересадку в Луцьку. Квиток на автобус Львів-Луцьк - від 96 грн.

Автобуси до Хелму з інших українських міст:

  1. автобус Луцьк - Хелм, ціна квитка - від 210 грн.
  2. автобус Ковель - Хелм, вартість проїзду - від 315 грн. (У водія може бути значно дешевше, але не факт, що будуть місця)
  3. автобус Дубно - Хелм, поїздка автобусом передбачає пересадку в Луцьку. Квиток з Дубна до Луцька коштує 45 грн, а з Луцька в Хелм можна купити квиток online.

Ціна квитка з Луцька в Хелм нижче, ніж з Ковеля, хоча той до Хелма ближче,  тому що Луцьк - великий транспортний вузол в регіоні. Відповідно з нього відправляється більше рейсів і ціна квитка тому досить дешева.

Власне квиток на автобус Луцьк-Хелм - один з найбільш недорогих в Польщу - близько 6 євро, що для міжнародного автобуса дуже мало.

Навколо Хелма

Недалеко від Хелма знаходиться цікаве містечко Замосць, яке по суті є містом-фортецею! Також відносно недалеко розташований Люблін і Варшава.

Для зацікавлених - на сайті можна купити квитки на автобуси в Лодзь, тобто в центральну Польщу, а також в невеликі Пшемисль, Жешув, Ярослав та інші.

Популярні рейси в Польшу: Львів - Варшава та Львів - Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!