Автобус в Замосць

Замосць (ще називають Замостя, Замошч) – це польське практично прикордонне місто недалеко від Любліна. Власне, воно набагато ближче до України, ніж останній. Не всі автобуси в Люблін роблять там зупинку, але проїжджають однозначно всі. Львів та Замосць відокремлюють всього 110 км, але ще потрібно враховувати час на перехід КПП Україна-Польща.

Ренесансний центр міста занесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У Замосці є власна фортеця. Але головна визначна пам&@39;ятка – це пивоварня. Місто було заплановано, як ідеальне, італійським архітектором Бернардо Морандо. Само по собі місто було заплановано, як місто-фортеця та це дуже добре видно з висоти. У місті є ж/д станція та аероклуб.

Квитки на автобуси в Замосць з України:

  • автобус Київ - Замосць, ціна - від 525 грн.
  • автобус Львів - Замосць, ціна - від 324 грн.

На сайті можна знайти та забронювати недорогі квитки на дуже багато автобусів до Польщі. Купувати квитки онлайн вигідно, тому що у пасажира максимальний вибір! В першу чергу цікавляться столицею, тому автобуси до Варшави, а особливо Київ-Варшава та автобус Львів-Варшава дуже швидко розкуповують й перевізників, як і рейсів, досить багато. Чи не менше автобусів й до Кракова, адже це прекрасне місто, як історична столиця також не може залишитися осторонь, тому на сайті можна знайти щоденні автобуси Київ-Краків та звичайно, автобус Львів-Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!