Автобус в Лодзь

Лодзь - місто недалеко від Варшави, третій за населенням в Польщі. Ціна квитка на автобус в Лодзь залежить від місця відправлення пасажира. Так квиток на автобус Київ-Лодзь обійдеться від 650 грн, а вартість квитка на автобус Львів - Лодзь складе від 440 грн. З пересадкою у Варшаві вийде дешевше, що з Києва, що зі Львова. Можна купити квиток на автобус Київ-Варшава від 420 грн. Квиток на автобус від польського лоукост Польскібас Варшава-Лодзь - від 5 злотих (якщо купувати заздалегідь) за двогодинну поїздку. Хоча 650 грн. для подорожі на автобусі тривалістю 21 годину теж непогано.

Також poskibus пропонує міжнародне автобусне сполучення з Лодзем для міст: Берлін, Прага, Брно, Відень. Доїхати з них в Лодзь досить недорого.

З Лодзя, як і з інших польських міст, можна планувати маршрути до Європи. Наприклад, до Франції. До переліку популярних напрямків входить не тільки Париж, але і інші маршрути, в тому числі рейс Лодзь - Мец.

Внутрішні автобуси в Лоздь

Внутрішні рейси: Ченстохова, Гданськ, Катовіце, Краків, Познань, Жешув, Торунь, Варшава, Вроцлав. Вартість квитка залежить від дати відправлення або прибуття автобуса. Маршрут потрібно уточнювати для кожного рейсу окремо.

Давайте розглянемо деякі рейси детальніше:

  • автобус Варшава - Лодзь - від 24,15 злотих і 2:40 в дорозі;
  • рейс Краків - Лодзь - від 31 PLN і від 4:35.
  • автобус Катовіце - Лодзь - від 5 євро і 3:10 в дорозі.

Квитки можна знайти і замовити на сайті.

Інші автобуси з України в Лодзь

З України автобусів не менше, ніж внутрішніх повідомлень! Зі Львова в Лодзь можна доїхати за 577 грн. З пересадкою у Варшаві також можна трохи заощадити, адже квиток на автобус Львів-Варшава коштує від 357 грн. в принципі розкид цін на квитки в Лодзь не так великий, щоб приділяти цьому належну увагу. Слідкуйте за тим, щоб рейси стикувалися, або купуйте проїзний документ на прямий автобус. Автобуси до Польщі з України в принципі дешеві, якщо враховувати деякі ціни на пасажирський транспорт по Європі.

Автобуси до Вроцлава менш популярні, ніж рейси в більш великі міста, наприклад, автобуси до Варшави і автобуси до Кракова.

Автобус в Лодзь легко замовити на сайті. Процедура схожа на інші.

Інші рейси з України в Лодзь:

Автобуси з України головним чином перебувають на автовокзал Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205. Там же знаходитися однойменна з/ д станція. До речі, з Варшави в Лодзь можна також доїхати на поїзді. Вся інформація про потяги в Польщі: rozklad-pkp.pl

На сайті можна знайти квитки не тільки зі Львова або Києва в Лодзь, але і квитки на зразок Харків - Лодзь і Кременчук - Лодзь, Хмельницький - Лодзь, а також більш екзотичні рейси, оскільки Україна і Польща пов'язані щільною мережею автобусних маршрутів.

Аеропорт міста Лодзь

В 6 км від центральної частини міста є міжнародний аеропорт Лодзі (Лодзя), який називають Люблінек (друге ім'я - Владислава Реймонта). Доїхати до аеропорту можна на громадському міському муніципальному транспорті. Обслуговують напрямок автобусні лінії №65 (From / To the Railway/Bus Station Lodz Kaliska) і №55 (From/To Railway Station Widzew). Сайт аеропорту в Лодзі - lotnisko.lodz.pl. Авіаквитки в Польщу, а точніше до Варшави можна замовити на сайті.

З Лоздя літає кілька польських лоукостів. Пропозиції лоукостів з Польщі від бюджетної авіакомпанії ryanair: Лодзь (Lodz): Ірландія (Дублін), Норвегія (Осло), Британія (Осло і Іст-Мідлс). Летіти з Лодзя до Варшави немає ніякого сенсу, оскільки автобус в дорозі всього дві години.

Про Лодзь

Лодзь в перекладі означає лодья або човен. Вперше Лодзь був згаданий документально в 14 столітті. Головні пам'ятки міста Лодзь: Олександро-Невський собор, Археологічний та етнографічний музей, Базиліка Св. Станіслава Костки, Вілла Леопольда Кіндерманна, Історичний музей міста Лодзь, Костел Св. Антонія Падуанського, Костел Св. Дороти, Костел Св. Казимира, Лодзький фабричний музей, Музей дерев'яної архітектури під відкритим небом, музей кінематографії, музей сучасного мистецтва, музей текстилю, Площа Свободи, Вулиця Пьотрковська, Фармацевтичний музей.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!