Автобус Київ – Лодзь

Лодзь - велике місто Польщі і індустріальний центр, що знаходиться недалеко від Варшави. Ціна квитка на прямий автобус Київ - Лодзь - від 650 грн. В дорозі - близько 17-ти з половиною годин. Купити або забронювати квитки на прямий рейс з Києва в Лодзь можна на сайті онлайн.

Маршрути автобусів, що дозволяють купити квиток на прямий рейс Київ - Лодзь:

Залежно від конкретного маршруту, автобуси в Лодзь відправляються з Центрального автовокзалу на Науки, з автостанції "Київ" біля ж/д вокзалу, автостанції "Дачна" на виїзді з Києва по Брест-Литовському шосе (М-06) і навіть з автостанції " Видубичі ". Перевірити автовокзал відправлення можна на сайті під кожен конкретний автобусний рейс Київ - Лодзь.

Як і в більшості випадків автобусів з Києва до Польщі можна також розглядати варіанти поїздки з пересадками. На маршруті Київ - Лодзь це можуть бути Львів і Варшава. Істотної економії не вийде, зате можна вирішити свої питання у Львові і Варшаві, якщо перед пасажиром є таке завдання. Маршрути в Польщу в цілому зручно будувати з пересадкою, хоча прямих рейсів також дуже багато.

Поїздка Київ - Лодзь через Львів:

  1. ж/д квиток або квиток на автобус Київ - Львів;
  2. автобус Львів - Лодзь, ціна квитка - від 577 грн.

Подорож автобусом в Лодзь через Варшаву:

  1. автобус Київ - Варшава (також можна вибрати квиток на поїзд чи літак, але вони не такі дешеві);
  2. автобус Варшава - Лодзь, вартість квитка - 4,28 євро. В дорозі трохи більше двох годин.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!