Автобус Кременчук – Лодзь

Автобус Кременчук - Лодзь є прямий, а також є можливість побудувати маршрут з пересадками. Ціна квитка на автобус Кременчук - Лодзь — 945 грн. Є також варіанти з пересадками, які можна знайти вручну або автоматично комбінуючи автобусні рейси і з/д квитки.

Актуальність тарифу Кременчук - Лодзь варто перевірити:

  1. Введіть напрямок автобусного рейсу, тобто міста Кременчук і Лодзь в систему.
  2. Позначте дату відправлення автобуса Кременчук - Лодзь. Додатково можна вказати часовий діапазон дат, аж до пошуку на цілий тиждень.
  3. Оберіть валюту розрахунку.
  4. Натисніть кнопку пошуку.

Результати вказані з остаточною вартістю за рейс Кременчук - Лодзь. У деяких випадках будуть показані також квитки з пересадками. Як вигідніше їхати — вирішуйте самі.

Можна побудувати автобусну подорож до Польщі, в тому числі і рейс з Кременчука до Лодзя, з пересадками в українських і польських населених пунктах. На сайті ви можете вибрати недорогий квиток на автобус або поїзд до Києва, до Варшави, до Львова, а далі пересісти на інший вид транспорту й доїхати до Лодзя. Хоча ані за часом, ані у грошах заощадити істотно не вийде, і краще вибирати прямий автобус до Лодзя.

На сайті, без звернення на автовокзал, можна купити квитки і на інші автобуси до Польщі: Київ - Варшава, Львів - Варшава і Львів - Краків, Харків - Лодзь, Чортків - Варшава, Мінськ - Познань, Ковель - Люблін, Львів - Зелена-Гура та інші. На добу для покупців доступна безкоштовна бронь.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!