Автобус Харків – Лодзь

Автобуси Харків – Лодзь, як правило, проїжджають Київ і Варшаву, що дає можливість пересадки, але є і прямі рейси. Ціна квитка на прямий автобус Харків - Лодзь - від 945 грн. Обов'язково перевіряйте вартість квитка з Харкова в Лодзь на сайті на певну дату, адже тарифи часто змінюються. Не виключено, що ви знайдете квиток в Польщу дешевше.

Маршрути міжнародних автобусів Україна-Польща через Харків і Лодзь:

  • Харків - Вроцлав;
  • Харків - Бидгощ;
  • Харків - Київ - Познань.

З Харкова на сайті ви легко знайдете прямий рейс до Варшави, до Львова, Київ, а далі треба пересісти на інший вид транспорту і доїхати в Лодзь. Але найчастіше доцільніше вибрати прямий автобус в Лодзь. Міжнародні автобуси до Польщі, квитки на які можна купити на сайті: Київ-Варшава, Львів - Варшава і Львів - Краків, Кременчук - Лодзь, Львів - Зелена-Гура, Львів - Лодзь і інші. Купувати відразу не обов'язково. На сайті діє послуга бронювання на добу і вона безкоштовна.

Поїздка в Лодзь з пересадкою

Поїздка в Лодзь, як уже не раз згадувалося, може бути спланована з пересадкою. Якщо у вас справи в польській столиці, то ви можете спланувати свою поїздку в такий спосіб:

Як бачите, особливої економії в разі пересадки вийде, зате ви зможете зупиниться у Варшаві перед поїздкою в Лодзь і вирішити всі свої питання. У будь-якому випадку - вирішувати вам. У будь-який час доби ви можете відкрити наш сайт і спланувати поїздку так, як вам хочеться - з зупинками або без. По інтернету все доступно, як ніколи. Вибирати можна довго, без поспіху і резервувати на добу всі вподобані варіанти, якщо до відправлення автобуса Харків - Лодзь або будь-якого іншого залишилося достатньо часу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!