Автобус в Пшеворськ

Пшеворськ – це невеличке польське місто Прикарпатського воєводства недалеко від кордону з Україною. Фактично, як і місто Ланьцут, воно знаходиться між Ярославом та Жешувом, та практично всі автобуси з України до Кракова проїжджають через нього, правда не всі роблять зупинку. Населення зовсім невелике - близько 15 тисяч осіб. Іменем цього міста названа Пшеворська культура, яка була виявлена завдяки місцевим археологічним розкопкам. Гарна місцина в Польщі.

Ціна квитка на автобус Львів - Пшеворськ - 283 грн, але з пересадкою в Жешуві може бути навіть дешевше! Квиток на автобус з Києва в Пшеворськ коштує 441 грн. Однак, рейси курсують кожен день.

На сайті можна знайти та забронювати недорогі квитки на дуже багато автобусів до Польщі. Причому не тільки у великі, але й в маленькі міста. І хоча багато хто з них не заявлені, на автобусах можна доїхати до великого транспортного вузла й зробити пересадки, або додатково узгодити екстра-остановку з перевізником.

Якщо говорити про візити, в тому числі автобусні, то в першу чергу цікавляться столицею, тому квітку на автобуси до Варшави, а особливо Київ-Варшава та автобус Львів-Варшава дуже швидко розкуповують, хоча перевізників, як і рейсів, досить багато. І, до речі, тут ситуація така ж. У кращому випадку автобус перед Варшавою робить зупинку в Любліні, хоча усі його проїжджають, також як і дуже цікаве містечко Замосць.

Чи не менше автобусів і до Кракова, адже це прекрасне місто, як історична столиця також не може залишитися осторонь, тому на сайті можна знайти щоденні автобуси Київ-Краків і, звичайно, автобус Львів-Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!