Автобус в Білосток

Автобус в Білосток, як правило, прямує з Білорусії або Прибалтики до Варшави. Це вигідне місце зупинки зі своїми прекрасними пам'ятками. З Білостока можна почати свою подорож по Польщі, тим більше, що в місті є багато цікавого!

Поїздка з України в Білосток як правило передбачає пересадку в тій же Варшаві, оскільки пряме сполучення недоцільно. Як варіант, можна зробити пересадку в Мінську або іншому білоруському місті в західній частині країни. Це стосується рейсів як з Києва, так і зі Львова, Луцька та Ковеля, а також через ці міста.

Автобуси з Білорусі в Білосток. Ціни вказані в євро (euro або EUR), але в системі є можливість подивитися, скільки коштує квиток в білоруських рублях.

 • автобус Гродно - Білосток - від 7 євро і в дорозі півтори години;
 • автобус Мінськ - Білосток - від 27 євро і 6-7 годин в дорозі;
 • автобус Ліда - Білосток - від 21 євро і п'ять годин на шляху;
 • автобус Барановичі - Білосток - від 11 євро і 4 години на автобусі;

З таких міст як Брест найкраще зробити пересадку в Гродно і доїхати через кордон Білорусь - Польща за 7 євро. Втім, населених пунктів типу Могильов, Мозир, Гомель це теж стосується - краще доїхати до Гродно з якого купити квиток на міжнародний автобус в Білосток або навіть на автобус до Варшави.

Ціна квитка на автобус в Білосток з різних міст:

 • квиток Вільнюс - Білосток, ціна - від 14 євро;
 • білет на автобус Рига - Білосток, вартість - від 31 євро;
 • рейс Каунас - Білосток, вартість - від 14 євро;
 • марштут Прага - Білосток вартість - від 41 євро.

Якщо ціна квитка в Білосток здається занадто високою, то ви можете спланувати маршрут набагато дешевше з пересадкою у Варшаві. Наприклад, з Москви і Санкт-Петербурга прямого рейсу немає, проте квиток можна замовити і спланувати поїздку з пересадками. Поговоримо про регіональні автобуси в Білосток.

Слід зауважити, що також зручне для транспортного сполучення місто з Прибалтикою - Сувалки. Але ви вибирайте найзручніший за ціною і графіком руху автобус до Польщі.

Внутрішні автобуси в Білосток

На сайті можна знайти і замовити квитки на деякі внутрішні автобуси по Польщі. Наприклад, квиток на автобус Варшава - Білосток обійдеться від 8 євро. Автобус прибуде в столицю Польщі через три години з невеликим після відправлення з автостанції в Білостоці та теж саме стосується рейсу Варшава - Білосток. Це важливо для пасажирів літаків до Варшави, хто перебуває в тому числі в аеропорти Варшави, в тому числі в Модлін (регіональний аеропорт, який приймає лоукост Польщі). Або для тих пасажирів, які роблять пересадку в Варшаві, чим би доїхати в Білосток. У тому числі пасажирів рейсів: автобус Київ - Варшава та автобус Львів - Варшава. Або навіть автобус Харків - Варшава!

Всі інші рейси з інших міст Польщі в Білосток найкраще планувати з пересадкою у Варшаві, куди йдуть внутрішні автобуси з усіх куточків країни.

Чим цікавий Білосток

Білосток в перекладі означає "білий схил" та розташоване це польське місто біля Білої річки (а точніше "Бяла"). Місто носило абсолютно різні назви, коли перебував під різною владою:

 • польська - пол. Białystok [bʲawɨstɔk],
 • білоруська - Беласток,
 • ідиш - ביאַליסטאָק (Byalistok, Bjalistok),
 • литовська - Baltstogė,
 • російська - Білосток.

Чим же цікавий Білосток крім назви?

Головна визначна пам'ятка міста - Палац Браницьких (вісімнадцяте століття) або як його ще називають "Підляський Версаль". Це гетьманська резиденція коронного Климентія Браницького - останній і дуже значимий представник польського роду. Обов'язково відвідайте арсенал і оранжерею. Сьогодні в будівлі знаходиться медичний вуз, а також проходять міжнародні фестивалі церковної музики. Так що якщо ви маєте намір зробити пересадку, то вам дійсно буде чим зайнятися в Білостоці!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!