Автобус в Свебодзін

Свебодзін знаходиться практично між польськими містами Гожув-Великопольський та Зелена-Гура.

Ціни проїзду в Свебодзін автобусом:

Ви можете придбати квитки на автобуси Львів - Свебодзін та Київ - Свебодзін онлайн.

Свебодзін або Швібус (як його називають німці) відоме в Польщі місто статуєю Христа Царя - найбільша в світі висота з короною - 36 метрів.

Продаж квитків на автобуси в Свебодзін

Квитки на автобуси в Свебодзін можна замовити онлайн. Продаж здійснюється на сайті. Щоб придбати квиток на автобус, потрібно скористатися пошуковою системою. Проїзний документ можна відразу оплатити, або забронювати на термін до 24 годин, хоча ця можливість залежить від дати поїздки та правил перевізника. Бронювання автобусних квитків безкоштовне. Електронний квиток, який потрібно буде завантажити та роздрукувати дає право на проїзд разом з паспортом для конкретної особи. Заповнюйте форму про пасажира латиницею.

Автобуси до Польщі

Внутрішні рейси по Польщі в Свебодзін також досить цікаві:

  • вартість квитка автобус з Зелена-Гура - від 2,55 євро та 55 хвилин в дорозі;
  • проїзд з Гожув-Велькопольського - 4,43 євро та 1 годину 40 хвилин в дорозі;
  • тариф з Щецина - 12 євро та їхати - 3 години 40 хвилин.

Замовити квитки на автобуси до Польщі для того, щоб здійснити подорож до Європи - новий тренд серед українців, тим більше, що автобуси до Варшави і автобуси до Кракова помітно подешевшали. Вигода очевидна: автобус Київ-Варшава та автобус Львів-Варшава дають можливість зробити пересадку в столиці Польщі й те ж саме можна сказати про автобуси Київ-Краків і автобус Львів-Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!