Автобус Вінниця - Свебодзін

Свебодзін ще називають Швибус. На сайті є можливість замовити квиток на прямий автобус з Вінниці до Свебодзіну. Ціна квитка Вінниця - Свебодзін - 1155 грн. В дорозі 19:55 годин.

Придбати та забронювати квитки, розплатившись картками Visa/MasterCard, а також електронними грошима paypal можна на сайті. Просто обирайте рейс та купуйте квиток.

Маршрут, що пропонує пасажирам комфортну подорож Херсон - Зелена-Гура - Щецин курсує щодня. Ланцюжок міст: Херсон - Миколаїв - Вознесенськ - Южноукраїнськ - Первомайськ (Миколаївська обл.) - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Катовіце - Ополе - Легніца - Любін - Нова Суль - Зелена-Гура => => пересадка => => Зелена-Гура - Свебодзін - Гожув-Великопольський - Щецин.

Також зі Свебодзіна зручно подорожувати до Берліну.

Також є можливість зробити пересадку у Львові. Тоді поїздка в Свебодзін буде виглядати так:

  1. автобус або поїзд з Вінниці до Львова;
  2. автобус Львів - Свебодзін.

Хоча рейс той же, що і з Вінниці.

Також ви можете запланувати подорож у великі міста, поблизу - Познань та Зелена Гура, Гожув-Великопольський звідки доїхати в Свебодзін буде досить просто.

Автобуси до Польщі з Вінниці

Замовляйте інші квитки на автобуси в в Польщу в тому числі і з Вінниці до Варшави та інших міст. Власне - Вінниця - відмінний транспортний вузол в Україні, звідки недалеко що до Києва, але також до Одеси та Львова. Багато автобусних рейсів до Польщі з Півдня України проходять через Вінницю.

Пасажири з легкістю можуть замовити квиток Вінниця - Варшава та Вінниця - Краків, Вінниця - Вроцлав й за іншими напрямами.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!