Автобус Вінниця - Варшава

Автобус Вінниця - Варшава користується помірним попитом у жителів України. Ціна квитка на автобус Вінниця - Варшава - від 600 грн. Квитки можна замовити на будь-який день, оскільки рейсів досить багато від різних перевізників та ціни можуть бути різними. Обирайте автобусні квитки до Варшави або в цілому в Польщу по потребам.

Вартість залежить й від маршруту та від перевізника й може відрізнятися дуже суттєво, тому пасажир або покупець квитка повинен дуже добре подумати, перш ніж купити квиток на автобус до Польщі. Втім, рейс можна забронювати, хоча це і тимчасово, зате безкоштовно.

Обов'язково викуповуйте заброньовані квитки до Польщі, оскільки ніколи не знаєш, чи будуть місця, якщо приїхати під відбування. Краще завжди замовляти конкретне місце в салоні автобуса заздалегідь.

Маршрути міжнародних автобусів, на які можна замовити квиток Вінниця - Варшава:

  • автобус Одеса - Варшава: Одеса - Умань - Вінниця - Бердичів - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Хелм - Люблін - Варшава.
  • автобус Херсон - Варшава: Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця (11:35, Автовокзал, вул. Київська 8) - Вінниця (12:00, Автовокзал "Західний", вул. Хмельницьке шосе, 107) - Хмельницький - Тернопіль - Броди - Варшава.
  • ще один автобус через Вінницю з Херсона: Херсон - Миколаїв - Нова Одеса - Вознесенськ - Первомайськ - Умань - Біла Церква - Комсомольське - Бердичів - Житомир - Коростень - Люблін - Варшава.

Місце прибуття автобусів з Вінниці до Варшави традиційне - автовокзал "Заходня" чи Західний. Сюди приїжджає більшість автобусів з України, Білорусії, Росії.

Це прямі рейси, але є можливість купити квиток на автобус з пересадкою. Найпопулярніше місце пересадки - Львів. Ціна на прямий автобус на Варшаву мало відрізняється від вартості з пересадкою, але пасажир може купити квиток Вінниця - Львів та Львів - Варшава, якщо хоче побути у Львові по своїх справах. Деякі з аналогічним принципом спочатку їдуть до Києва з Вінниці, а потім, вже зі столиці України, відправляються в подорож до Польщі. Хоча сама Польща може бути і не кінцевим пунктом призначення. Метою цілком може бути подорож по Європі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!