Автобус Львів - Свебодзін

Квитки на автобуси Львів - Свебодзін іноді бувають у продажу, але частіше за все пасажирам доводиться здійснити подорож з пересадкою. Ціна квитка на автобус Львів - Свебодзін - від 840 грн. Поїздка в Свебодзін автобусом - краще рішення, оскільки в місті не має аеропорту. Місто знаходиться фактично на рівній відстані від Познані, Берліна, Зелена-Гура і Ополє, так що купуючи квиток до одного з цих міст, ви з легкістю потрапите в Свебодзін.

Більш того через місто проїжджають автобуси за такими напрямками:

  1. Познань - Берлін;
  2. Зелена-Гура - Гожув-Великопольський.

Просто не всі роблять в Свебодзіне зупинки, так що за цим моментом потрібно ретельно стежити. Часто вигідніше доїхати до Познані, а звідти купити ж/д квиток в Свебодзін:

  • автобус Львів - Познань;
  • ж/д квиток Познань - Свебодзін.

Ціна квитків на автобуси за даним напрямком буде залежати від вартості рейсів по кожному відрізку шляху.

Можна купити або забронювати квитки на автобуси до Польщі на сайті (без окремої поїздки на автовокзал): Львів - Гданськ, Львів - Гдиня, Львів - Краків, Львів - Гожув, Львів - Зелена-Гура і інші.

Свебодзин

Свебодзин - маловідоме польске місто, і з-за того, що воно здається непривабливим з точки зору туризму. Це не так. Свебодзин дуже цікаве місце для відвідування як для туристів, так і для бізнесменів. Близость міста до Рзепиновскому лесу, пейзажним паркам Любуш-Лейкленд і Гризинський і Пшевский робить Свайбодзин відмінним місцем для відпочинку і відпочинку, а його розташування на перекрестке магістральних дорог немає. 2 і 3 забезпечує хороший транспорт для тих, хто подорожує по западній Польщі.

Свебодзин може похвастатися багатьма пам'ятниками, найбільш цікавими з яких є: велика прихідна школа з початку 17 века, фрагменти міських стен і церков Св. Михаила с триптихом Св. Анна на головній алтарі, картина розпилює і рококо алтарь святой Мэри. Достатньо затребуваною є ратуша з 14 века. Він був дерев'яний, але в результаті одного з великих пожеж вона була порушена. Ратуша була перестроєна багато разів, і в даний час вона є резиденцією Регионального музея. Інші, достойні місця для відвідувань у Світовому сані: церква Божиї Матері Королеви Польщі, годинник Іоанна Непомука і скамейка Чеслава Немена. Свідоцтво з'явилося в XIII століттях і з самого початку будівництва важливих торгових центрів. У 1320 році він був приєднаний до герцогства Глогов і попав під владу Генриха IV. У другій половині XV века було створено безліч полей хмеля. 16-й век був періодом бедствий. Через два великих пожеж - в 1500 році, в 1522 році - і землетрус в 1533 році, в результаті чого виникла епідемія чорної смерті. З іншого боку, з 18-го і 19-го веків, можна відзначити розвиток міста. У 1700 році була розширена продаж тканин, а в 1728 році був створений перший будинок для тканини. У другій половині XIX века виникає бурова угольна шахта, брикетна фабрика і місцеві газові заводи. У той же час були побудовані маршрути Познань-Франкфурт-на-Одері та автодорога Познань-Франкфурт. Согласно силезським статистичним таблицям того періоду, свідоцтво вважається одним з головних промислово розвинених силових міст і регіонів по трьом по текстильному виробництву. У результаті Второй світової війни приєднався до Польщі. Він був представлений у Великій Польщі, але в даний час є частиною Любошського воєводства.

Як туда добратися: Самий економний спосіб добратися до Свебодзину - це звичайно ж на автобусі, куплю білет можна автовоззале майже будь-якого європейського міста або ж в інтернеті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!