Автобус Київ - Свебодзін

З Києва в Свебодзін є прямий автобусний рейс тричі на тиждень. Ціна квитка на автобус Київ - Свебодзін - 1155 грн. У шляху в цьому випадку пасажири пробудуть добу. Маршрут прямого рейсу: Харків - Київ - Злоценець.

Маршрут з Київ в Злоценець через Свебодзін: Київ - Житомир - Рівне - Дубно - Львів - Краковець - Корчова, межа PL-UA - Краків - Катовіце - Ополє - Вроцлав - Лешно - Познань - Зелена-Гура - Свебодзін - Гожув-Великопольський - Щецин - Старгард-Щециньски - Злоценець.

Свебодзін - це місто недалеко від траси Варшава - Берлін. На півночі найближче місто - Гожув-Великопольський, а на півдні - Зелена Гура. Особливий інтерес, крім транспортного, польське місто викликає статуєю Христа Царя - найвищої в світі (36 метрів, якщо з короною).

  • Квиток: Київ - Свебодзін
  • Повний маршрут: Харків - Київ - Злоценець
  • Ціна: від 1155 грн.

Автобус Київ - Свебодзін з пересадкою

Також можна доїхати в Свебодзін з пересадкою у Львові:

  1. Поїзд або автобус Київ - Львів.
  2. Автобус Львів - Свебодзін.

З точки зору вартості - пересадка великої ролі не грає. Але багато хто воліє розбити собі довгий шлях на відрізки. Також не забувайте про можливість подорожі літаком:

  • долетіти з Києва в Познань літаком wizzair, якщо вартість перельоту влаштовує.
  • доїхати на місцевому автобусі або поїзді в Свебодзін.

На сайті можна купити інші квитки на автобуси в Польщу в цілому, і в Свебодзін зокрема. Мова про рейси Львів - Свебодзін і Вінниця - Свебодзін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!