Автобус в Ольштин

Ольштин (Olsztyn) знаходиться в озерному краї. Тут розкинулися 11 живописних озер, оточених лісами. Головна визначна пам'ятка — Ольштинський замок, де колись був керуючим Микола Коперник. Дуже цікава пам'ятка розташована всередині самого замку — астрономічна експериментальна таблиця Миколи Коперника від 1517 року. Також варто звернути увагу на Високі ворота (головний вхід у Старе місто), Стару й Нову Ратуші, Собор Святого Якуба (XIV—XVI століття). В Ольштині розташований другий за величиною Планетарій у Польщі!

Молодих людей, які хочуть здобути вищу освіту в вузах Польщі, в Ольштині особливо зацікавить Варменсько-Мазурський університет (пол. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski). Тут проходять навчання понад 40 тисяч студентів.

З України до Ольштина можна дістатися з пересадкою у Варшаві або Гданську. Квитки слід шукати в Польщі і для цього звернутися до каси на автовокзалі. Основний міжнародний рейс через Ольштин проходить з Прибалтики до Гданська. Маршрут рейсу наступний: Вільнюс - Каунас - Маріямполе - Сувалки - Гіжицько - Кентшин - Ольштин - Ельблонг - Гданськ.

Ціни квитків на автобуси наступні:

  • Автобус Калінінград - Ольштин — від 13 євро. Їхати 5 годин. Кінцева зупинка маршруту — Варшава.
  • Автобус Паневежис - Ольштин — від 19 євро.
  • Автобус Вільнюс - Ольштин — від 21 євро. Тривалість подорожі - 6:40.
  • Автобус Каунас - Ольштин — від 21 євро.
  • Автобус Рига - Ольштин — від 43 євро.
  • Автобус Мариямполе - Ольштин — від 19 євро.

Автобуси до Ольштина всередині Польщі: Варшава, Гданськ, Аугусто (Августов), до Острув-Мазовецька квитки слід шукати не онлайн, а на автовокзалах, а на сайті можна купити проїзні документи на міжнародні рейси, які слідують через Ольштин.

Щоб доїхати до Ольштина з України, доведеться зробити пересадку в столиці Польщі. Тобто спочатку доведеться купити квиток на автобус до Варшави, наприклад, на один з рейсів: Київ-Варшава, Львів-Варшава або Луцьк-Варшава. Справа в тому, що зручних прямих рейсів з України немає.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!