Автобус до Глівіце

Глівіце - невеличке польське місто на захід від Катовіце і через нього проходять деякі міжнародні автобусні маршрути. Власне, якщо ви не знайдете прийнятних за ціною квитків на автобуси в Глівіце, ви завжди можете замовити або забронювати квиток до Катовіце, який можна пізніше оплатити на сайті.

Ціна квитків:

  • білет на автобус Київ - Глівіце коштує від 600 грн;
  • ціна проїзду на автобусі зі Львова в Глівіце - від 470 грн.

Про Глівіце

Автовокзал знаходиться по вулиці Піонерів, 8.

У Глінвіце дуже приємний центр міста, ростуть магнолії і цвіте сакура. Відносно недалеко знаходитися Ополе. Також з Глівіце можна доїхати на автобусі до Чехії. Глівіце пов'язане з Катовіце трамвайною лінією, яка входить в систему, яка вважається найбільшою в світі, і з'єднує кілька міст і яку називають Сілезькі трамваї. В Глівіце проживає близько двохсот тисяч поляків.

До Польші

Продаж на сайті здійснюється на багато напрямків і пасажири можуть без обмеження замовити квитки на автобуси до Польщі. Квитки на міжнародні автобуси до Варшави досить дешеві. Ціна проїзду Київ-Варшава взагалі скандальна - від 15 євро, хоча ціни є різні. Дуже дешево буде коштувати квиток на автобус Львів-Варшава. Також між Україною і Польщею курсує багато автобусів і до Кракова, що не дивно, враховуючи красу і самобутність, а також транспортне значення обох міст. Популярні автобуси Київ-Краків, оскільки самі по собі замінюють групові організовані поїздки, а що вже говорити про автобус Львів-Краків. Купити квиток на сайті дуже просто - виберіть рейс і зробіть замовлення. Також можна заздалегідь безкоштовно забронювати місця в салоні.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!