Автобус в Острув-Мазовецьку

Острув-Мазовецька — місто в Польщі недалеко від литовського кордону з чисельністю населення трохи більше 20 тисяч. З України (рівною мірою з Києва, Львова, Луцька) до міста Острув-Мазовецька можна потрапити тільки з пересадкою у Варшаві. Тобто спочатку доведеться купити квиток на автобус до Варшави, наприклад, на один з рейсів: автобус Київ-Варшава, Львів-Варшава або Луцьк-Варшава, а вже потім пересісти на автобус Варшава — Острув-Марзовецька. Для цього за проїзними документами потрібно звертатися на польський автовокзал. Так само варто вчинити, якщо ви хочете дістатися до цього міста з Калінінграду.

  • Автобус Вільнюс - Острув-Мазовецька їде 6-7 годин, ціна квитка становить від 18 євро.
  • Автобус Каунас - Острув-Мазовецька в дорозі перебуває 5:00 годин і коштує близько 16 євро. Для дітей можуть бути знижки до половини вартості.
  • Автобус Паневежис - Острув-Мазовецька — від 45 євро.
  • Рига - Острув-Мазовецька — від 45 євро.

Маріямполе - Острув-Мазовецька — від 16 євро за три з половиною години в дорозі.

Через місто Острув-Марзовецька проїжджають міжнародні автобуси з Литви та Латвії до Швейцарії, Німеччини, Нідерландів, Чехії. Тому можна замовити або забронювати квитки на автобуси до Санкт-Галлена, Вінтертура, Цюріха, Берна, Праги, Берліну, Ганноверу, Штутгарту, Роттердаму, Бонну і інші.

Автобуси до Острув-Мазовецька всередині самої Польщі можна знайти на автовокзалах та автостанціях з міст: Варшава, Гданськ, Білосток.

Найвизначніша архітектурна споруда в Острув-Мазовецька — міська Ратуша.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!