Автобус в Кельце

Кельце – це місто центрального розташування в Польщі, хоча можна сказати, що воно розташоване на півдні. Найближчі міста від Кельце - Радом та Краків. Це досить велике місто з населенням близько 200 тисяч. Заснований в дванадцятому столітті, але люди тут жили ще з кельтського періоду. Кельце відомий своїм ярмарком, а також медичним онкологічним центром. Вважається найсучаснішим містом в Польщі. У місті понад 30 вузів. Саме місто дуже приємне - із собором та мальовничим парком.

Ціна квитка в Кельце з Києва, Львова, Вінниці та інших міст України

Квиток на прямий автобус з Києва в Кельце можна замовити та забронювати на сайті. Причому автобус зі столиці України щоденний та проїжджає Луцьк та Ковель. Ціна ж квитка зі Львова в Кельце залежить від того, яку комбінацію квитків пасажир замовить через Краків. Купуйте відповідні рейси на сайті:

Автобус Київ - Кельце

Купівля квитків в Кельце. Автобус в Кельце ніколи не був таким доступним, як сьогодні! Зручно, коли навіть покупки квитків на транспорт можна здійснювати прямо вдома або в офісі. Зовсім не потрібно їхати на автовокзал, стояти в черзі бажаючих обзавестися автобусним квитком. Дуже незручно, коли графік руху автобусів незнайомий й доводитися допитувати касира під похмурі погляди інших претендентів. Тепер про всі ці незручності можна забути та купувати квитки на автобуси в Кельце в максимально комфортних умовах! Оплатити проїзд в Кельце можна карткою Visa або Master Card. Тобто купити в ту ж саму секунду! Дуже зручно та практично.

Купівля через Інтернет – це проста справа. Щоб придбати квиток на автобус в Кельце досить вибрати рейс, внести особисті дані та оплатити квиток. Бронювати квиток на автобус в Кельце на сайті також можливо, якщо пасажир не готовий відразу викуповувати квиток. Термін бронювання залежить від часу до поїздки та умов перевізника, але як правило він становить 24 години, що начебто трохи, зате безкоштовно й дозволяє прийняти продуктивне остаточне рішення про поїздку в Польщу.

Дуже важливо правильно заповнювати форму про пасажира - англійськими літерами та як в закордонному паспорті. Сучасні технології відразу вносять інформацію про пасажира в базу даних перевізника та після цього змінити інформацію неможливо. Це і безпека покупця в тому числі - ніхто не зможе змінити ваш квиток під себе! Заповнюйте форму про пасажира латиницею - це важливо, оскільки помилки не допускаються, а внести зміни в куплений квиток практично неможливо. Через помилки в салон автобуса можуть не пустити, а також можуть виникнути складності на КПП Україна - Польща. Електронний квиток (e-ticket), який потрібно буде завантажити та роздрукувати на аркуші А4 (показаний на екрані не годиться) дає право на проїзд разом з паспортом конкретної особи. Тобто навіть якщо ви роздрукуєте квиток і будете роздавати на вулиці, ніхто, крім зазначеного пасажира поїхати на цьому автобусі в Кельце по цьому самому квитку не зможе.

Автобуси до Польщі

Насправді автобуси до Польщі є різні. Ось візьмемо автобуси до Варшави, які до слова - найпопулярніші. Міжнародний автобус Київ-Варшава перебуває в шляху 13-20 годин в залежності від маршрут, а ціна квитка дуже низька - від 15 євро. І це при тому, що квиток на автобус Львів-Варшава обійдеться в середньому в 11-12 євро за 8 годин в дорозі. Якщо говорити про автобус до Кракова, то приклад не менш яскравий, оскільки ціни на квитки на автобуси Київ-Краків і автобус Львів-Краків можна порівняти на сайті, якщо здійснити пошук.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!