Автобус Львів - Кельце

Кельце і Львів пов'язує кілька прямих маршрутів. Вартість квитка на автобус зі Львова до Кельце — від 472 грн. Перевіряйте наявність квитків на сайті. Причому можна вибрати прямі маршрути зі Львова до Кельце, або доїхати спочатку до великого польського міста, на кшталт Варшави або Кракова, а потім пересісти на місцевий автобус до Кельце. Варіант з прямим рейсом кращий не тільки з точки зору зручності, але й ціни:

Маршрути автобусів через Львів і Кельце:

  • автобус Київ - Легниця;
  • автобус Вінниця - Гданськ;
  • автобус Ямпіль - Свіноуйсьце.

Перевіряйте наявність автобусних квитків на сайті. Говорити про варіанти з пересадкою на території Польщі немає особливого сенсу, оскільки це не вигідно по грошах. Єдиний прийнятний варіант — коли ви хочете перейти кордон Україна - Польща пішки. Але тоді вам потрібно купувати квитки на внутрішній транспорт, і навряд чи це буде дешевше, ніж 15 євро за семигодинну подорож.

З пересадкою у Львові можна побудувати поїздку Київ - Кельце або Вінниця - Кельце, але з цих міст також є прямі рейси до Польщі, причому не тільки до Кельце, а й у багато інших міст. Замовляйте популярні квитки Київ - Варшава, Львів - Варшава.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!