Автобус Львів - Зелена Гура

Автобус Львів - Зелена-Гура дозволяє потрапити прямісінько в Польщу. Ціна квитка на автобус Львів - Зелена-Гура - від 682 грн. Рейсів є кілька, тривалість поїздки залежить від того, який саме маршрут виконує автобус , в середньому це може бути від 12:55 до 15:30 годин в дорозі.

Маршрути автобусів, що дозволяють купити квиток на автобус Львів - Зелена-Гура:

  • Кам'янець-Подільський - Зелена-Гура в дорозі 15 годин і ціна квитка 682,5 грн.
  • Коломия - Познань - Зелена Гура в дорозі 14:50 годин і квиток в Зёлену Гуру зі Львова коштує 754,5 грн.
  • Херсон - Зелена-Гура - Щецин - 12:55 годин у дорозі, вартість квитка зі Львова в Зёлену-Гуру - 787,5 грн.
  • Вінниця - Зелена Гура в дорозі 13:20 годин, а квиток коштує 780 грн.
  • Чернівці - Щецин в дорозі 15:45 годин, а квиток обійдеться в 780,03 грн.

Актуальність цін перевірте на сайті - можливо, курс валют змінився або перевізники знизили або підняли свої тарифи на проїзд Львів - Зелена-Гура. Не виключено, що ви знайдете квиток дешевше.

Як варіант, можна спланувати поїздку в Польщу з пересадками. На сайті ви можете обрати недорогий квиток на автобус до Варшави, а далі пересісти на польський внутрішній транспорт і поїхати в Зелену-Гуру на автобусі або поїзді. Заощадити істотно навряд чи вийде, але якщо у вас є справи в Варшаві або інших містах близько Зеленої-Гури - ви можете зробити пересадку.

Автобуси до Польщі

Подорожі в Польщу - тренд останніх років, адже багато українців працюють і навчаються в польських містах Варшаві, Кракові та інших. Купити квиток на прямий автобус або з пересадкою можна на сайті. Ціни квитків на автобус до Польщі залежать від напрямку рейсів і тарифної політики перевізників. Для перевірки вартості автобусних квитків не потрібно їхати на автовокзал - ви можете уточнити всю інформацію онлайн через систему бронювання та продажу на нашому сайті. У продажу є квитки на популярні рейси, на кшталт Київ-Варшава, Львів - Варшава і Львів - Краків, а також цікаві туристичні маршрути Чортків-Варшава, Мінськ - Познань і недорогі, як Ковель-Люблін.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!