Автобус Київ - Гожув-Великопольський

Гожув-Великопольський - польське місто недалеко від кордону з Німеччиною, що знаходиться на шляху між Щецін і Свебодзін. Трохи південніше розташована Зелена-Гура. Ціна квитка на автобус Київ - Гожув-Великопольський - 1200 грн. Як правило маршрут передбачає пересадку в Варшаві.

Квитки на автобуси з Києва до Варшави і з Варшави в Гожув-Великопольський ви можете купити як разом, так і окремо. Також ви можете запланувати пересадку у Львові, куди зручно з Києва добиратися поїздом. Ціна квитка на автобус Львів - Гожув-Великопольський - від 918 грн.

Замовити квитки на автобуси Київ - Гожув-Великопольський можна онлайн. Процедура покупки квитків в Польщу звичайна і досить проста:

  1. Вибираєте рейс в Гожув-Великопольський або комбінацію автобусних квитків;
  2. Вказуєте дату поїздки Київ - Гожув-Великопольський;
  3. Натискаєте "Пошук".
  4. Визначаєтеся з рейсом і тиснете "Далі".
  5. Вибираєте місце в салоні;
  6. Заповнюєте персональні дані;
  7. Оплачуєте квиток одним із зазначених способів.
  8. Заходите на пошту і роздруковуєте квиток на аркуші А4 - він дає право на посадку.

Також на сайті можна забронювати квиток на автобус Київ - Гожув-Великопольський.

Відзначимо, що рейс Київ - Гожув також може стати частиною маршруту Харків - Гожув-Великопольський.

У місті є власна ж/д станція. Пам'яток в Гожув-Великопольському небагато, хоча місто досить велике - населення близько 125 тисяч чоловік. Головна визначна пам'ятка - Кафедральний собор святої Марії. Також можна прогулятися по набережній і зайти в кілька музеїв.

Гожув-Великопольський

Гожув-Великопольський є столицею Любуського воєводства і розташовується на старовинному торговому шляху, що пролягають між Польщею і державами Західної Європи. І до цього дня це місто відвідують впливові бізнесмени, а краси природи привертають безліч туристів. Гожув оточений височинами, на яких ростуть вікові дуби і буки, чергуючись з пишними фруктовими садами, в яких переважають яблуні і персики.

Мальовничі озера, яких тут дуже багато - справжня перлина воєводства. Завдяки їм ці землі давно охрестили ім'ям «Країна тисячі прекрасних озер». Тут дуже часто проводяться різні водні змагання, але природа не втратила своєї чарівності.

Найголовніша архітектурна пам'ятка міста - кафедральний собор. Зі стародавніх будівель примітний також і палац, на території якого функціонують місцевий історичний музей і багата художня галерея.

Цікавим фактом в цій місцевості є наявність в місті пам'ятника бомжу. Скульптура в людський зріст зображує худорлявої чоловіка з авоською з пляшками. У другій руці у нього є паличка, якою він копошиться в смітті. Пам'ятник присвячений реальній людині - Казімежу Онуку, який прожив в місті 84 роки.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!