Автобус Львів - Гожув-Великопольський

Автобус Львів - Гожув-Великопольський — популярний рейс, оскільки входить до багатьох автобусних маршрутів до Польщі, зазвичай, тих, що направляються до Щецина. Ціна квитка на автобус Львів - Гожув Великопольський — від 918 грн. Але варіантів досить багато. В дорозі, в залежності від рейсу і перевізника, — від 14:40 до 18:45 годин.

Маршрути автобусів, які проїжджають і Львів, і Гожув-Великопольський:

 • Івано-Франківськ - Щецин;
 • Чернівці - Щецин;
 • Херсон - Щецин;
 • Івано-Франківськ - Свіноуйсьце.

Замовити квитки на автобуси Львів - Гожув-Великопольський можна онлайн. Процедура проста:

 1. Вказуєте місто відправлення (Львів) і позначаєте напрямок рейсу — до Гожува-Великопольського або комбінацію автобусних квитків за маршрутом.
 2. Вносите дату подорожі зі Львова до Гожува-Великопольського.
 3. Натискаєте кнопку «Пошук».
 4. Вибираєте конкретний з рейс і тиснете «Далі».
 5. Якщо дозволяє перевізник — позначаєте бажане місце в салоні автобуса.
 6. Заповнюєте персональні дані про пасажира (латиницею, як в закордонному паспорті) і актуальні контакти для зв'язку в разі форс-мажорів.
 7. Оплачуєте квиток одним із зазначених способів — банківською картою або електронними грошима.
 8. Заходите на пошту і роздруковуєте квиток. Прийнятний варіант — на аркуші А4. Тільки такий формат дає право на посадку на міжнародний автобус.

Також на сайті можна забронювати квиток на автобус Львів - Гожув-Великопольський. На сайті доступні також інші квитки на автобуси до Польщі — як прямі, так і з пересадками. Найчастіше купують квитки до Варшави і Кракова, але ви можете знайти багато цікавих рейсів і в більш маленькі міста, в тому числі Гожув-Великопольський.

У випадку зі Львовом, купувати квиток на автобус Львів - Варшава, а потім шукати відповідний рейс до Гожува не дуже хороша ідея, оскільки ви не виграєте ані в ціні, ані в часі. Краще купувати квиток на прямий рейс. А ось планувати свою поїздку через Львів з інших міст України — ідея непогана. Наприклад, дуже вигідно будувати через Львів маршрути Київ - Гожув-Великопольський і Харків - Гожув-Великопольський, Умань - Гожув-Велькополький.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!