Автобус Умань - Гожув-Великопольський

На сайті в продажу є квитки на прямі автобуси з Умані до польського міста Гожув-Великопольський. Ціна квитка на автобус Умань - Гожув-Великопольський - від 1050 грн. В дорозі пасажири пробудуть близько доби, але все залежить від конкретного рейсу.

Ціна квитка Умань - Гожув-Великопольський - від 1050 грн.

Маршрути автобусів, що дозволяють придбати або забронювати автобусний квиток Умань - Гожув-Великопольський:

  • Нова Каховка - Щецин;
  • Херсон - Щецин;
  • Херсон - Зелена Гура - Щецин;
  • Мелітополь - Щецин.

Найдешевший квиток з Умані можна купити на рейс Мелітополь - Щецин (по вівторках): Мелітополь - Запоріжжя - Дніпро - Олександрія - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Кропивницький - Львів - Жешув - Краків - Катовіце - Вроцлав - Легніца - Зелена-Гура - Кросно-Оджаньськє - Свецко - Гожув-Великопольський - Щецин.

Також на сайті можна знайти інші популярні автобуси в Польщу в тому числі і з Умані: Умань - Варшава, Умань - Познань, Умань - Вроцлав, Умань - Люблін. Доїхавши до будь-якого з цих міст можна зробити пересадку в Варшаві, чи інших містах та відправиться в Гожув-Великопольський. Або вчинити інакше - замовити квиток в один з українських транспортних вузлів, а звідти на прямому автобусі доїхати в Гожув-Великопольський та інші міста Польщі. Це такі рейси, як:

  1. Автобус Київ - Гожув-Великопольський.
  2. Рейс Львів - Гожув - Великопольський.

Звичайно, ви можете стикувати на свій розсуд не тільки автобуси, а й авіатранспорт і потяги. Але варто відзначити, що в Умані немає ж/д станції та аеропорту, зате вона знаходиться в 3-4 годинах їзди від столиці України - Києва, де все це є в великому розмаїтті, тому що це місто - це головний транспортний вузол України.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!