Автобус Умань - Варшава

Умань може похвалитися відмінним дендропарком Софіївка, місцем паломництва, а також прямими автобусами до Варшави! Ціна квитка на прямий автобус Умань- Варшава - від 600 грн. З пересадками можна доїхати дешевше!

На сайті можна знайти й інші варіанти проїзду, а не тільки прямий квиток. Але без пересадок їхати до Варшави набагато зручніше! У будь-якому випадку купити саме той квиток на автобус до Варшави, який пасажир собі намітив. Рейсів багато та можна вибрати той, який пасажиру підходить найбільше.

Бронювання квитків також відкриває широкі можливості для покупки автобусних квитків. А якщо рішення про покупку ще не остаточне - квиток можна забронювати та порадитися з приводу оплати з третіми особами - система дозволяє бронювання/резервування квитків безкоштовно на короткий термін.

Автобус до Варшави є з багатьох українських міст, що дуже зручно, коли намічена поїздка до Польщі і не хочеться переплачувати за квиток в сусідню країну. Та й навіщо, коли можна купити набагато дешевше! Можливості наземного сполучення, в даному випадку автобусного, відмінно можна переглядати по ланцюжку міст в маршруті міжнародного автобуса в Варшаву.

Маршрути:

  • щоденний автобус Херсон - Варшава: Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Броди - Варшава;
  • автобус Одеса - Варшава: Одеса - Умань - Вінниця - Бердичів - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Хелм - Люблін - Варшава.
  • Херсон - Миколаїв - Нова Одеса - Вознесенськ - Первомайськ - Умань - Біла Церква - Комсомольське - Бердичів - Житомир - Коростень - Люблін - Варшава.

Автобуси до Польщі з Вінниці мають завидну регулярність, рейсів кілька та усі досить зручні для подорожі. Наприклад в межах рейсу легко замовити квиток на автобус Хмельницький - Варшава.

Варіанти проїздів:

Також пересадку можна зробити і в інших містах, адже є автобуси Хмельницький Варшава або автобус Тернопіль - Варшава. З пересадкою у Львові можна знайти квитки на автобуси до Вроцлава, а ще простіше - на автобуси до Кракова, тому без квитка до Польщі пасажири явно не залишаться!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!