Автобус Хмельницький - Варшава

Хмельницький відомий в Україні завдяки оптовому ринку, але і Варшава - відмінне місце для покупок і не дивно, що прямий рейс між цими двома містами настільки популярний. Ціна квитка на автобус Хмельницький - Варшава - від 550 грн. Точну вартість дивіться на цікаву для вас дату поїздки - все-таки вона дуже залежить від перевізника. Місце прибуття в столицю Польщі - Автовокзал "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144.

Окремо варто відзначити, що можна замовити квиток на автобус Кам'янець-Подільський – Варшава, як напряму, так і з пересадкою в Хмельницькому.

Маршрути автобусів з Хмельницького до Варшави:

  • щоденний автобус Вінниця - Варшава: Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Люблін - Варшава;
  • автобус Херсон - Варшава, який також їздить кожен день: Херсон - Миколаїв - Умань - Вінниця (Автовокзал, вул.Київська 8 і Автовокзал "Західний", вул.Хмельницьке шосе 107) - Хмельницький - Тернопіль - Броди - Варшава;
  • прямий щоденний рейс Хмельницький - Варшава: Хмельницький - Волочиськ - Підволочиськ - Тернопіль - Вишнівець - Кременець - Дубно - Луцьк - Ковель - Люблін - Варшава;
  • найдешевший автобус Хмельницький-Варшава, це рейс Кам'янець-Подільський - Сохачев по вівторках, четвергах, суботах і неділях. Маршрут в автобуса наступний: Кам'янець-Подільський - Дунаївці - Ярмолинці (Хмельницька обл.) - Хмельницький - Старокостянтинів - Шепетівка - Славута - Нетішин - Рівне - Луцьк - Ковель - Ягодин, митниця (UA-PL) -Хелм - Люблін - Пулави - Радом - Груєц - Варшава - Броніше - Блонє - брамка - Сохачев.

Автобус до Варшави йде з багатьох міст України, і це чудово можна побачити по ланцюжку міст в маршруті міжнародного автобуса, який проїжджає Хмельницький. Наприклад, можна замовити квиток на автобус Умань-Варшава або, скажімо, автобус Старокостянтинів - Варшава.

Звичайно, на сайті можна знайти й інші варіанти і купити той квиток на автобус до Варшави, який пасажиру підходить найбільше. А якщо рішення про покупку ще не остаточне - квиток можна забронювати і порадитися з приводу оплати з третіми особами - система дозволяє безкоштовне бронювання/резервування квитків на короткий термін.

Тобто по-хорошому поїздку з Києва або Харкова можна урізноманітнити зупинкою в Хмельницькому і пересісти на інший рейс. Благо, автобуси до Польщі з Хмельницького - не рідкість, і ціна відповідна. З пересадкою у Львові можна знайти квитки на автобуси до Вроцлава, а ще простіше - на автобуси до Кракова.

Також на шляху до Варшави пасажири можуть зробити зупинку в найкрасивішому місті України - Львові. Провести день-два, а потім зі Львова до Варшави нескладно і недорого доїхати на автобусі. Що стосується автобусів по Україні через Хмельницький - на сайті можна купити квиток Київ-Хмельницький та Львів - Хмельницький за дуже низькими тарифами.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!