Автобус в Гожув-Великопольський

Гожув-Великопольський знаходитися трохи на північний захід від Познані й на південь від Щецина. Свебодзін та Зелена-Гура на одній трасі з ним, по якій можна доїхати на автобусі до Вроцлава. Тобто це місто проїжджають всі автобуси в Щецин, які їдуть по Західній Польщі, в тому числі з Чернівців та Івано-Франківська.

  1. Ціна квитка Київ - Гожув-Великопольський - від 1000 грн.
  2. Вартість проїзду зі Львова в Гожув-Великопольський - від 918 грн.

Підібрати відповідні квитки можна на сайті. Ціни дивіться на конкретну дату. Ви можете вибрати прямі рейси або комбінації квитків за напрямками: Київ - Гожув-Великопольський, Львів - Гожув-Великопольський, Харків - Гожув-Великопольський, Хмельницький - Гожув-Великопольський, Умань - Гожув-Великопольський та інші.

Щоб придбати квиток на автобус в Гожув-Великопольський або будь-яке інше польське або європейське місто, потрібно скористатися пошуковою системою, до якої підключені різні перевізники, в основному українські, оскільки польські покинули ринок через неконкурентність зі стрибком валют. Тим не менш зручні та гарні автобуси є і в Україні і ціна тут - не найголовніше. Часто буває так, що квиток дешевше, а автобус краще.

Бронювати квиток на автобус через Інтернет також можливо, якщо пасажир не готовий відразу викуповувати квиток в Гожув-Великопольський. Проїзний документ можна відразу оплатити, або забронювати на термін до 24 годин, хоча ця можливість залежить від дати поїздки та правил перевізника. Відповідно - часу на прийняття рішення небагато. Бронювання автобусних квитків безкоштовне, тобто немає ніяких таємних комісій. Але при цьому резервація тривати дуже недовго, після чого цей квиток знову надійде в продаж.

Міжнародні автобуси до Польщі з України відкривають ворота в ЄС. Тобто можна замовити квиток на автобус до Варшави або автобус до Кракова, а там вже зробити пересадку. Звичайно, автобус Київ-Варшава або автобуси Київ-Краків не так швидкі та зручні, як автобус Львів-Варшава й автобус Львів-Краків проте - це прийнятний варіант.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!