Автобус в Тарнув

Тарнув перебувати в південній Польщі і дуже цікавий для відвідування. У Тарнув є прямий автобус з України і навіть не один! Вартість проїзду з різних українських міст в Тарнув.

  1. Ціна квитка на прямий автобус Львів-Тарнув - від 378 грн.
  2. Вартість проїзду на автобусі Київ-Тарнув - від 556 грн.

Також можна замовити квиток з Вінниці, Херсона та багатьох інших міст України.

Прибуття автобуса відбувається на автовокзал за адресою Dw. PKS ul. Dworcowa 1 в Тарнові.

Пам'ятки Тарнув в Польщі. Історичний центр Тарнув дуже схожий на Італію! Тут можна провести чудовий вихідний і привезти нетріфіальние фото і cелфі з Польщі, причому можна легко набрехати, що ви були в Італії! Крім того Тарнув знаходиться біля підніжжя Карпат, так що ви будете не тільки насолоджуватися стародавньою архітектурою, а й дихати свіжим гірським повітрям, а це безцінно! Дуже цікаво те, що містечко багатонаціональне. Крім поляків в Тарнові живе багато етнічних німців і ... шотландців!

Навколо Тарнув також є що подивитися. Знамените польське село з писаними будинками або "Мальована весь" або село Залыпе знаходиться зовсім недалеко! А в сусідньому містечку Дембно є свій замок.

Доїхати в Тарнув

Важливо відзначити, що Тарнув знаходиться між такими населеними пунктами в Польщі як Жешув і Краків, що дозволяє доїхати в Тарнув з пересадкою в цих містах, якщо є така необхідність. Крім того Тарнув може послужити зупинкою для тих, хто планує тривалу подорож по Польщі і не хоче обмежується скупими відвідуванням Варшави і Кракова. Автобус - кращий спосіб доїхати в Тарнув, адже в місті немає власного аеропорту (на відміну від Кракова і Жешува). Але варто відразу зазначити, що ціна в 11-12 євро з Львова змушує замислюватися про поїздку автобусом, адже дешевше дістатися навряд чи вийде!

Автобус - прекрасне рішення для тих, хто планує відвідати Польщу. Квитки коштують не дорого, а поїздка може бути дуже комфортною, завдяки сучасним автобусам і високим стандартам обслуговування. Звичайно, рівень сервісу залежить тільки від перевізника і всі вони підключаються до системи, щоб продавати квитки на свої рейси.

Продаж автобусних квитків онлайн зручна для всіх учасників угоди - адже не потрібно нікуди їхати і зручно робити вибір. Плюс на сайті можна забронювати квиток на автобус до Польщі і як варіант - є багато інших квитків на автобуси по різних маршрутах, хоча саме автобуси до Варшави і до Кракова - найпопулярніші з усіх запропонованих. Природно, з багатьох міст є прямі рейси в ці великі населені пункти, і буде цікаво дізнатися, що самі часто купуються: Київ-Варшава і Київ-Краків, а також Львів-Варшава і Львів-Краків. Також на сайті можна замовити квитки, наприклад в Радом, Катовіце або на гірськолижний курорт Закопане.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!