Автобус до Бельсько-Бяла

Бельсько-Бяла - місто між Краковом, Катовіце, Глівіце і кордоном з Чехією. Власне автобуси до Чехії їдуть через це місто, принаймні, деякий рейси.

Квитки на міжнародні та деякі внутрішні автобуси до Польщі можна замовити онлайн. Продаж здійснюється на сайті, після того як клієнт обрав відповідний рейс. Оплатити проїзд в Бельсько-Бяла можна банківською карткою.

Щоб купити квиток на автобус в Бельсько-Бяла або будь-який інший польське або європейське місто, потрібно скористатися пошуковою системою, до якої підключені різні перевізники.

Бронювати через інтернет квиток на автобус також можливо. Проїзний документ можна відразу оплатити, або забронювати на термін до 24 годин, хоча ця можливість залежить від терміну поїздки і правил перевізника. Бронювання автобусних квитків безкоштовне. Електронний квиток, який потрібно буде завантажити і роздрукувати на аркуші А4 (показати на екрані не підходить) дає право на проїзд разом із паспортом для конкретної особи. Заповнюйте форму про пасажира латиницею - це важливо, оскільки помилки не допускаються, а внести зміни в куплений квиток практично неможливо. Через помилки в салон автобуса можуть не пустити.

Коли лоукости у зв'язку з економічною затримкою пішли з України, багато хто звернув увагу на автобуси до Польщі, які давали доступ до їх міжнародних аеропортів. З цього боку автобуси до Варшави дуже цікаві. Пасажир замовляє квиток на автобус Київ-Варшава або автобус Львів-Варшава і можливо не в місто, а прямо в аеропорт, і там вже здійснює свій рейс. До речі, автобусів по Європі з Польщі також багато. Також можна замовити квиток на автобус до Кракова, тим паче, що його транспортні можливості нітрохи не гірші, а квитки на автобуси Київ-Краків і автобус Львів-Краків стоять майже однаково.

Автобус Львів - Бельсько-Бяла

Ціна квитка на автобус Львів - Бельсько-Бяла - 630 грн. З Києва доведеться зробити пересадку, щоб доїхати в Бельсько-Бяла. Автовокзали та автостанції відправлення:

  • біля ж/д вокзалу
  • і по вулиці Чернівецька 21.

Деталі можна дізнатися на сторінці Львів - Бельсько-Бяла.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!