Автобус Київ - Катовіце

Автобус Київ - Катовіце не втрачає популярності, незважаючи на прямий авіарейс лоукост по тому ж маршруту. Перша причина - ціна квитка на автобус Київ - Катовіце стартує від 577 грн. за прямий рейс, в то час як авіаквиток за такі гроші не знайдеш. Зазвичай авіаквиток рази в 3-4 дорожче. Якщо і трапиться таке чудо і ви знайшли дешевший квиток на літак, ніж на автобус, то не варто забувати, що цей тариф не враховує багаж, а також за велику ручну поклажу доведеться доплатити 10 євро. В автобусний же квиток входить одне багажне місце до 30 кг і по ручній поклажі строгих норм немає.

Якщо у вас є якісь справи у Львові або частину шляху в Катовіце ви хочете провести в поїзді, то ви можете спланувати свою поїздку в такий спосіб:

Істотної економії в разі пересадки у Львові на шляху в Катовіце не буде, зате ви можете вирішити всі свої питання, погуляти по Львову і випити запашної кави. Саме тому багато українців надають перевагу поїздці до Польщі автобусом, а не перельоту літаком.

Купувати квитки на автобуси краще онлайн - вибір більше, а також більше часу для прийняття рішення. Ви можете купити квиток з будь-якої точки планети, а їхати на автовокзал треба тільки для посадки на свій рейс до Польщі. Це набагато зручніше, ніж як по-старому - півдня тільки для того, щоб купити невигідний квиток і відстояти в черзі. Сайти працюють цілодобово і швидко, так що на планування поїздки Київ - Катовіце у вас піде всього пара хвилин. Втім, авіаквиток до Польщі, такий як Київ-Катовіце також можна купити на сайті або відшукати прийнятні варіанти перельотів до Вроцлава і Варшави.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!