Автобус в Дембіцу

Дембіца – це невелике містечко в Польщі, куди є прямий автобус з України. Це Підкарпатське воєводство. Місто засноване в середині чотирнадцятого століття. Місто має велике значення для футбольної історії Польщі. Тут заснований перший в країні футбольний клуб.

Ціна квитка на автобус Львів - Дембіца - від 357 грн. Рейс Вінниця - Катовіце-Вроцлав, який курсує щодня та можна замовити квиток цілодобово на сайті. Крім Дембіца автобус робить зупинки в багатьох маленьких польських містах. Стартує з Києва. Проїжджає Краків, Ярослав та Перемишль й робить там зупинку. Прибуття в Дембіца відбувається о 4:45. Це говорить про те, що на квиток на автобус до Кракова або, наприклад, на автобус до Вроцлава можна замовити на цей же рейс. Також пасажири можуть купити квиток, наприклад, на автобус в Ополе.

Вартість проїзду Київ-Дембіца - 514 грн. Квитки можна забронювати на сайті. Також в Дембіца можна доїхати на внутрішньому польському транспорті з:

  • Кракова,
  • Перемишля,
  • Ярослава
  • та Жешува.

Придбати квиток на автобус на сайті можна дуже швидко та зручно. Продаж здійснюється онлайн. Більш того, через систему пошуку можливо знайти найдешевші квитки, якщо є вибір. Також важливо відзначити, що проїзний квиток можна забронювати на сайті незадовго до виїзду, що дуже зручно для покупців. Ознайомитися з графіком руху та ланцюжком міст, через які проїжджає автобус по Польщі.

Автобуси до Польщі грають важливу роль у транспортному сполученні України та Європи. Звичайно, на сайті можна замовити квиток на автобус до Варшави.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!