Автобус в Августов

Августов знаходитися недалеко від кордонів з Литвою і Білоруссю, отже з Мариямполе і Гродно сюди можна купити недорогі автобусні квитки. Додаткова краса Августова - його курортна зона. Мандрівники приїжджають сюди помилуватися на Мазурські озера. Через місто проходить Серпневий канал, який з'єднує Польщу і Білорусь.

Популярні автобуси:

  • Нововолиньск - Августов - 950 грн.
  • Мариямполе - Августов - 16 euro.

В Августов з Прибалтики та Європи

Квиток на автобус Мариямполе - Августов обійдеться в 16 євро, а в дорозі всього півгодини. Маршрути з Литви та Латвії пролягають в Швейцарію, Німеччину, Нідерланди, Чехію, а значить в ці країни з невеликого містечка можна купити квитки на автобуси, в тому числі в міста: Санкт-Галлен, Вінтертур, Цюріх, Берн, Прага, Берлін, Ганновер , Штутгарт, Роттердам, Бонн і інші. З Калінінграда також можна купити квиток в Августов, але з пересадкою в Литві.

Автобуси в Августов всередині Польщі

Автобуси в Августов всередині Польщі в основному представлені рейсами до столиці - Варшаву. На автовокзалі можна купити квитки на автобуси в Ольштин або Гданськ, Білосток і т.д. Інформація для тих, кого цікавить максимальна економія: з Августова можна купити квиток на автобус бюджетної компанії Polskibus в Сувалки і Варшаву.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!