Автобус до Єленя-Гура

Єленя-Гура - прикордонне місто в Польщі, через яке їдуть автобуси в Прагу з Вроцлава. Дістатися на прямому автобусі з Києва в Єленя-Гура можна двічі на тиждень за 861 грн. Ціна квитка Львів - Єленя Гура - 750 грн. Доїхати найдешевше - з пересадкою, і для цього треба замовити квиток на автобус до Вроцлава.

Містечко досить гарне. Пам'ятки традиційні - історичний центр міста і ратуша.

Здається, що Єленя Гура і Зелена-Гура - це одне і те саме місто в Польщі, але це не так! Зелена-Гура - місто на заході Польщі, відносно недалеко від траси з Варшави і Познані до Берліна.

Замовляйте квиток онлайн! Щоб купити квиток на автобус в Єленя-Гура або будь-який інше польське або європейське місто, потрібно скористатися пошуковою системою. До загальної пошукової системи квитків підключені різні перевізники, так що вибір дійсно великий! Тим не менш зручні і гарні автобуси є і в Україні, і ціна тут - не найголовніше. Часто буває так, що квиток дешевше, а автобус краще - все залежить від того, який автобус перевізник надасть для даного рейсу.

Бронювати по інтернету квиток на автобус також можливо, якщо пасажир не готовий відразу викупити квиток в Єленя-Гура. Проїзний документ можна відразу оплатити, або забронювати на термін до доби, хоча ця можливість залежить від терміну поїздки і правил перевізника. Відповідно - часу на прийняття рішення небагато. Бронювання автобусних квитків безкоштовне, тобто немає ніяких таємних комісій. Але при цьому резервація триває дуже недовго, після чого цей квиток знову надійде в продаж.

Найчастіше цікавляться напрямками Львів – Єленя-Гора або Кам'янець-Подільський - Єленя-Гура.

Маршрути автобусів з України до Єленя-Гура:

  • Чернівці – Єленя-Гора;
  • Вінниця – Єленя-Гора;
  • Кам'янець-Подільський - Прага;
  • Херсон - Прага;
  • Теребовля - Любомеж.

Міжнародні автобуси до Польщі з України відкривають ворота до Європи, а точніше - до дешевих подорожей по Європі! Все виглядає наступним чином: замовити квиток на автобус до Варшави або автобус до Кракова, а там вже зробити пересадку на інший автобус чи навіть літак - благо бюджетних авіакомпаній з Польщі вистачає. Звичайно, автобус Київ-Варшава або автобуси Київ-Краків не такі швидкі і зручні, як автобус Львів-Варшава і автобус Львів-Краків проте - це цікавий варіант, що заслуговує на увагу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!