Автобус Кам'янець-Подільський - Єленя Гура

Автобус Кам'янець-Подільський - Єленя Гура з'єднує два міста, які славляться красою і можливостями для активного відпочинку. Ціна квитка на автобус Кам'янець-Подільський - Єленя Гура - 1050 грн. Прямий автобус - частина маршруту рейсів:

Отже з Єленя Гура можна доїхати до Праги і Херсону, а також в Одесу на прямому автобусі. Замовити квитки за усіма напрямками в Польщу, а також зарезервувати їх на короткий термін можна на сайті, так що на автовокзал з цього питання можна не їхати.

Звичайно, не обов'язково купувати квиток на прямий рейс в Єленя Гура, адже можна спланувати подорож з пересадкою. Відмінний кандидат для цього - Львів. У разі пересадки, маршрут буде виглядати так:

Так що у вас є можливість заощадити на вартості квитків, хоча часу в дорозі і комфорту економія не торкнеться. Проте спланувати поїздку на автобусі в Єленя Гура із зупинкою у Львові можна і приємно в деяких випадках.

І Єленя Гура, і Кам'янець-Подільський заслуговують відвідування тими, хто любить альпінізм і скелелазіння. Більш того, в обох містах є чудові фортеці. У Кам'янці-Подільску - в центрі міста, а також Хотин поблизу, а біля Єленя Гура можна знайти руїни лицарського замку Хойник чотирнадцятого століття.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!