Автобус Львів – Єленя-Гура

Автобус Львів – Єленя-Гура можна знайти на сайті на кожен день, справа в тому, що цей маршрут входить до багатьох рейсів зі Львова до Польщі. Ціна квитка на автобус Львів – Єленя-Гура — від 750 грн, хоча ціни є різні.

Маршрути автобусів, на які можна купити квиток Львів – Єленя-Гура:

  • Чернівці – Єленя-Гура;
  • Кам'янець-Подільський - Прага;
  • Теребовля - Любомєж;
  • Вінниця – Єленя-Гура;
  • Херсон - Прага.

Зазвичай більшість автобусів у напрямку Львів – Єленя-Гура роблять зупинки в Жешуві, Кракові, Катовіце та Вроцлаві.

Замовити автобусні квитки в усіх напрямках (як прямим, так і з стиковками в великих містах), а також зарезервувати їх на короткий термін (24 години або близько того) можна на сайті. Приємна новина для тих, хто живе в регіонах і заощаджує свій час: на автовокзал з цього питання можна не їхати, адже все доступно онлайн. Як купівля, так і бронь квитків на автобуси Львів – Єленя-Гура. Купити квиток ніколи ще не було так просто!

До речі, через Львів можна побудувати маршрут до Єленя-Гура з пересадкою. Наприклад, навіть з огляду на прямий рейс Кам'янець-Подільський – Єленя-Гура, можна побудувати поїздку автобусом в Єленя-Гура із зупинкою у Львові. А за аналогією і у Вроцлаві чи Кракові. Хоча економія буде не настільки значною.

Купівля квитків на автобус Львів – Єленя-Гура

Купівлю квитків легко здійснити на сайті не тільки для автобуса Львів – Єленя-Гура, але і для інших рейсів Європою! Процедура досить проста і інтуїтивно зрозуміла навіть для недосвідчених користувачів:

  1. Вказуєте напрямок, в нашому випадку Львів і Єленя-Гура.
  2. Позначаєте дату поїздки або діапазон (+2 дня; +6 днів і т. д.).
  3. Якщо потрібно — вибираєте валюту.
  4. І натискаєте «Пошук».

Зверніть увагу, що є дві форми пошуку квитків: одна зручніша для стаціонарних ноутбуків, а друга для екранних пристроїв типу смартфонів і планшетів. У будь-якому випадку вибір рейсів зручний на обох. Визначаєтеся з маршрутом і замовляєте квитки на сайті.

Обов'язково коректно заповнюйте дані про пасажира рейсу Львів – Єленя-Гура, навіть якщо просто бронюєте квитки. Змінити ці дані в подальшому буде неможна — вони вносяться до бази даних перевізника. Це істотно, оскільки квитки іменні, і якщо є розбіжності з документами, що засвідчують особу, в посадці до салону автобуса може бути відмовлено. Крім того, на цьому етапі враховуються знижки для всіх зворотних груп. Оплатити можна картами Visa або Master Card, а також електронними грошима Paypal.

Купівля квитків на автобус Львів – Єленя-Гура — справа кількох хвилин з будь-якої точки світу з більшості девайсів, що дозволяють читати інформацію на сайті.

Про Єленя-Гура

Автобус Львів – Єленя-Гура прийдеться до смаку тим, хто любить колоритну глибинку і спорт. Єленя-Гура — дуже гарне місто в Польщі, хоча і не таке відоме, як Краків. Знаходиться біля кордону з Чехією біля Національного заповідника Карконоскій парк народів, а з польського боку недалеко від Вроцлава. У перекладі назва звучить як Оленяча Гора. Неймовірно порадують відвідувачів мальовничі околиці гори — Судети, які чимось нагадують Альпи.

Єленя-Гура в Польщі вважається курортним місцем і особливо шанована серед любителів активного відпочинку. Флагмани серед розваг — альпінізм, гірські лижі і сноуборд.

Архітектурні пам'ятки в Єленя-Гура: ратуша і площа навколо, Базиліка св.Еразма і св. Панкратія, недалеко від міста — Замок Хойниках, пам'ятник середньовічної лицарської архітектури XIV століття. Сам історичний центр міста дуже приємний.

Як видно з маршрутів автобусів, до Єленя-Гури можна доїхати зі Львова, Чернівців, Кракова, Вроцлава, Праги та інших міст Польщі України та Чехії. І є заради чого!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!