Автобус Херсон - Острава

Автобус Херсон - Прага — цікавий міжнародний рейс, особливо з огляду на його невисоку вартість. Вартість проїзду автобусом Херсон - Прага стартує від 2200 грн., що недорого для 34 годин в дорозі.

Це ми говоримо про прямі рейси. Проте у пасажирів, що прямують до Праги, завжди є можливість зробити пересадку. Наприклад, ви можете замовити квиток на потяг чи автобус Київ – Херсон. Хоча це не обов'язково повинен бути Київ, адже пересадку можна зробити у Львові, Ужгороді та інших містах України, тим більше, що квитки Львів - Прага і Ужгород - Прага є в наявності. Та що там говорити, якщо на сайті можна купити квиток Харків - Прага, щоправда, для Херсона ця пересадка нерентабельна. Як варіант, можна доїхати автобусом до Одеси, а там замовити квиток на автобус Одеса - Прага. Можливостей замовити квитки на автобуси до Праги велика кількість. Вибір за пасажиром.

Маршрут і ціна автобуса Херсон - Прага

Маршрутів Херсон - Прага, якщо говорити про автобуси, насправді кілька:

  • 1218 грн — найдешевший квиток на автобус сполученням Херсон - Прага. Такі автобуси є по вівторках та п'ятницях. Відправлення з Херсона о 21:00 з вул. Будьонного, 1 платформа 7/8.
  • По понеділках є автобус Херсон - Вроцлав - Прага за 1942 грн.
  • За 1942 грн. є рейс і по п'ятницях, але до Вроцлава він не доїжджає, повертаючи в бік Чехії вже в Кракові.
  • 2089 грн. коштує квиток Cherson – Nikolaev – Krakow - Praha по четвергах і неділях.

Не всі перевізники надають повну інформацію про свої маршрути, тому, якщо ви плануєте десь зробити зупинку, окремо шукайте квитки до цього міста з населеного пункту, звідки планується відправлення, або купуйте два квитки (іноді це навіть дешевше).

Міжнародні автобуси з Херсона

З Херсона є й інші міжнародні автобуси, не тільки до Праги, і, якщо на те пішло, не тільки до Чехії! Рейси з Херсона до польських міст: Херсон - Варшава, Херсон - Краків, Херсон - Вроцлав. Є також міжнародні рейси з Херсона до Росії, наприклад: Херсон - Москва.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!