Автобус Львів - Гданьск

Автобус Львів - Гданськ може бути частиною рейсів до «Труймяста», що складається з Гданська, Сопота і Гдині, так і самодостатнім напрямком для жителів і гостей Львова. Ціна квитка на автобус Львів - Гданськ — від 850 грн.

Маршрути автобусів:

  • Вінниця - Гданськ;
  • Чернівці - Гдиня;
  • Трускавець - Гданськ;
  • Івано-Франківськ - Гданськ.

Поїздка Львів - Гданськ з пересадкою

З огляду на невисоку вартість квитків Львів - Гданськ, багато маршрутів, наприклад, рейс Київ - Гданськ можна спланувати через Львів і заощадити близько 200 грн. на автобусних квитках.

А ось по дорозі зі Львова до Гданська робити пересадку на інші автобуси недоцільно — немає вигоди ані в ціні, ані в тривалості поїздки до Гданська. Виняток — якщо ви купили дуже дешевий квиток Варшава - Гданськ, то можна заощадити кілька євро.

Посудіть самі. Поїздка зі Львова до Гданська з пересадкою у Варшаві:

По суті, це та ж сама вартість квитка на прямий автобус Львів - Гданськ. Винятки можуть бути, якщо у вас є плани на Варшаву. Тоді ви можете купити квитки окремо і будете знати, що поїздка прямим автобусом і з пересадкою коштують приблизно однаково.

Можна (без поїздки на автовокзал) купити або забронювати квитки на автобуси до Польщі на сайті: Львів - Гдиня, Львів - Свебодзін, Львів - Гожув, Львів - Краків, Львів - Зелена-Гура та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!