Автобус Полтава - Варшава

Прямий автобус Полтава - Варшава існує і він не один, адже рейсів є кілька, до того ж обслуговують різні перевізники і замовити квиток можна на будь-який день тижня. Ціна проїзду з Полтави до Варшави стартує від 800 грн за прямий рейс. Але э варіант з пересадками, наприклад, в Києві, можна організувати рейс дешевше. Припустімо, замовляєте квиток на поїзд чи автобус Полтава - Київ, а потім на рейс Київ - Варшава.

Маршрути міжнародних автобусів в Варшаву через Полтаву.

  • автобус Варшава - Харків (щодня): Варшава, Автовокзал "Zachodnia" - Люблін - Ковель - Сарни - Коростень - Київ - Полтава - Харків;
  • автобус Полтава - Щецин (кожен день): Полтава - Лубни - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Володимир-Волинський - Хелм - Люблін - Варшава - Познань - Щецин;
  • Харків - Бидгощ з пересадкою в Києві: Харків - Полтава - Київ - Житомир - Рівне - Луцьк - Люблін - Варшава - Лодзь - Познань - Торунь - Бидгощ.

Автобус до Варшави зі Східної України - приємне доповнення до рейсів з інших частин України. Зручно, що можна як доїхати без пересадок, так і запланувати необхідний маршрут з приємними зупинками по дорозі. Міжнародні автобусні маршрути до Польщі можна планувати по-різному, зокрема і з пересадкою в столиці, тобто спочатку замовити квиток на автобус Харків - Київ, а потім вже пересісти на рейс Київ - Варшава.

Прийнятною альтернативою всього або частини маршруту може стати ж/д квиток на поїзд, але тут вже треба зважати на ціну. Автобуси зазвичай більш вигідні, якщо говорити про міжнародні маршрути. Але подорожувати по Україні дешевше поїздом, за умови придбання дешевих квитків в плацкартні вагони або електрички.

На сайті без проблем можна купити квитки в інші польські населені пункти, зокрема на автобуси до Вроцлава і Кракова. Пересадка у Львові також підходить як варіант, а звідти купити автобусний квиток вже до Варшави. З Полтави у Львів можна доїхати і на автобусі і на поїзді, як з пересадками, так і без них. Для Полтави головний транспортний вузол - Київ. Але приємно, коли є прямі автобуси не тільки по Україні, але і за кордон.

Подорожувати Польщею ідеально на місцевих автобусах, які пропонує, наприклад лоукост Польскібас. Кому це цікаво, з Польщі можна купити дешеві авіаквитки по всій Європі. Список лоукостів Польщі є на сайті.

Не можна зменшувати роль, яку відіграють автобуси в Полтаву в Україні, а також для міжнародного сполучення з Польщею.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!