Автобус Дрогобич - Краків

З Дрогобича є прямий рейс не тільки до Львова, але і до Кракова, наприклад. Ціна квитка на автобус Дрогобич - Краків - близько 388 грн. З пересадкою у Львові буде дешевше. Відправлення - вулиця Злуки, 15. В дорозі 8-9 годин. Всі рейси в Польщу, що проходять через Стрий, тобто дають можливість купити квиток Стрий-Краків, а є, які прямують через Трускавець, а значить на сайті можна замовити квиток на автобус Трускавець-Краків.

Автобуси, в тому числі і з міжнародним сполученням, зупиняються біля ж/д вокзалу.

Вирішили замовити квиток на автобус до Кракова? Відмінно! На сайті широкий вибір напрямків в сусідні країни, в тому числі:

  • на автобуси до Польщі на сайті.
  • на рейси в Чехію.

Пересадка часто допомагає економити гроші, а для Дрогобича Львів - так взагалі головний пункт стикування будь-яких подорожей. Міста знаходяться поруч - ось в чому основна причина такої взаємодії. Деякі цілеспрямовано вибирають прямий рейс, інші вважають за краще робити пересадку в великому транспортному вузлі, такому як Львів. Особливо якщо це пов'язано з діловими поїздками. Все ж Львів для західноукраїнського регіону не тільки транспортний вузол, а й діловий центр. Деякі пасажири з Дрогобича відзначають, що їм набагато зручніше спочатку доїхати до Львова, зробити все заплановане в головному офісі їх компанії, а потім пересісти на автобус Львів - Краків.

Вартість квитка на автобус Львів-Дрогобич (і назад відповідно) - 52 грн, але на місці можна купити і дешевше, враховуйте це.

Не забувайте про інші польські напрямки! І на сайті можна замовити квиток на автобус до Варшави. Прямий рейс Дрогобич-Варшава також є в продажу.

Автобуси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!