Автобус Кам'янець-Подільський - Краків

Автобус Кам'янець-Подільський-Краків має маршрут через Чернівці, так що часто більший резон їхати через Хмельницький. Проте ціна квитка на прямий автобус Кам'янець-Подільський - Краків - від 800 грн. Маршрут пролягає через Чернівці, Івано-Франківськ, Коломию і звичайно ж Львів.

Тобто, рейс дозволяє також купити квитки на автобус Коломия-Краків, Чернівці-Краків, Івано-Франківськ-Краків. На сайті ви можете знайти прямі рейси автобусів Хмельницький-Краків, якщо потрібно.

Кам'янець-Подільський - один з найзнаменитіших міст Хмельницької області. Це місце справжнього паломництва любителів замків і фортець України, залицяльників лицарських турнірів і історичної реконструкції, банджо-джампінгу, скелелазіння і спелеології! Багато міжнародних автобусів з Кам'янця-Подільського роблять романтичне місто ще й важливим транспортним вузлом!

Щоб обзавестися автобусним квитком, зовсім не потрібно їхати на місцевий автовокзал, адже замовлення можна зробити онлайн. І зауважте, на міжнародні автобуси в Польщу також! Втім, з розвитком комунікацій і цифрових технологій вже нікого не здивуєш можливістю замовити квиток на автобус в обидві сторони з будь-якої точки планети Земля. Приємно, що і комунікації Кам'янець-Подільського не відстають від загальнолюдських тенденцій.

На сайті легко знайти прямий автобус до Кракова, а також інші автобуси в Польщу. Втім, прямий автобус не завжди і не для всіх кращий варіант. Ви завжди можете спланувати маршрут зі стикуванням (пересадкою). Це навіть в якійсь мірі може виявитися дешевше (але не дуже значно). В окремих випадках набагато зручніше спочатку доїхати до Львова, а потім пересісти на автобус Львів - Краків. Так що враховуйте цю можливості при пошуку квитків на автобуси.

У Кам'янець-Подільський йде не тільки автобус Львів-Кам'янець-Подільський, а й автобус Київ-Кам'янець-Подільський, хоча більшість надає перевагу поїзду!

Краків, безсумнівно кращий вибір для оглядової першої подорожі, але у всіх аспектах столиця привабливіше. Крім того, не слід забувати, що найпопулярніше польське місто - це Варшава. І на сайті можна замовити квиток на автобус до Варшави так само легко, як і до Кракова. Замовляйте дешеві квитки на автобуси Кам'янець-Подільський-Варшава.

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!