Автобус Коломия - Краків

Автобус з Коломиї до Кракова регулярний, причому є кілька рейсів. Ціна квитка на автобус Коломия - Краків — від 600 грн. Час в дорозі з Коломиї до Кракова — 12 годин. Автобуси курсують щодня, але рейси є різні. Більшість маршрутів проходять через Львів, Івано-Франківськ та Калуш. Також слід зазначити, що доїхати можна на деяких автобусах до Праги.

Продаж автобусних квитків онлайн — відмінне рішення в багатьох аспектах для пасажирських транспортних перевезень по Україні та до сусідніх країн. Наприклад, немає нічого зручнішого, аніж купити квиток на автобус до Кракова, як і в цілому на автобуси до Польщі на сайті. Дехто вибирає прямий рейс, інші вважають за краще робити пересадку в великому транспортному вузлі, такому, як Львів, для західно-українського регіону. Набагато зручніше спочатку доїхати до Львова, а потім пересісти на автобус Львів - Краків. Так можна «погратися» з часом відправлення, адже далеко не для всіх зручний графік прямих автобусів!

Схема буде виглядати наступним чином: ви купуєте квиток на автобус Коломия - Львів (також це може бути потяг або електричка), а потім пересідаєте на міжнародний автобус до Кракова. До речі, якщо кінцева зупинка вашого маршруту далеко не Краків, зі Львова швидше за все, ви знайдете прямий рейс до більшості міст.

Важлива деталь для тих, хто полюбляє перестраховуватися: сайт дозволяє онлайн забронювати квитки на автобуси до Кракова. Це зручно, якщо перед оплатою потрібно остаточно порадитися або прийняти рішення. Купити квитки в Краків можна також по Інтернету і оплатити картами світових лідерів платіжних систем Visa або MasterCard. І звичайно ж на автовокзали або у випадку з Коломиєю — на автостанцію — слід прибути вчасно, бажано з уже роздрукованим квитком.

Квиток на автобус Львів - Коломия також можна купити на сайті.

Крім того, не слід забувати, що найпопулярніше польське місто — це Варшава. І на сайті можна замовити квиток на автобус до Варшави так само легко, як і до Кракова. На сайті є не менш популярні автобуси Коломия - Варшава, тим більше, що вони прямі!

Рейси з України: Харків-Краків, Вінниця-Краків, Житомир-Краків, Чернівці-Краків, Херсон-Краків, Полтава-Краків та інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!