Автобус Кривий Ріг - Краків

Кривий Ріг може похвалитися відмінним транспортним сполученням з Польщею і Чехією! Причому до Польщі можна доїхати автобусом не тільки до столиці, але і до Кракова. Ціна квитка на автобус Кривий Ріг - Краків — 1155 грн. Рейс здійснюється лише один раз на тиждень — у неділю. Відправлення о 22:00, а прибуття до Кракова — о 23:30 наступного дня.

Продаж автобусних квитків на міжнародні рейси з Кривого Рогу зручний онлайн. Пасажири і покупці квитків Кривий Ріг - Краків можуть не витрачати час на поїздку до каси на автовокзалі, що, погодьтеся, часто вигідно фінансово. Інтернет підвищив комфорт покупців — можна забути про черги і нав'язані квитки/перевізників. Тобто не потрібно закладати в бюджет поїздки окремі гроші на купівлю квитків — все можна зробити через Інтернет з будь-якого пристрою з доступом до Всесвітньої павутини! Хоча найзручніше з комп'ютера або ноутбука. Втім, використовуючи мобільні гаджети, також можна купити квитки на сайті навіть у черги в магазин або у власному ліжку, якщо є доступ до Інтернету. Просто для вибору рейсу потрібно використовувати зображення глобуса з правого боку від графи вибору міста. А все інше — стандартно. Вибираєте рейс Кривий Ріг - Краків, вносите дані про пасажира, проводите оплату банківською карткою Visa або Master Card.

Додатковий плюс у тому, що є можливість забронювати квитки на автобуси до Польщі, в тому числі автобус до Кракова, де зручно робити пересадку. Зі столиці, а тим більше зі Львова, рейсів до Польщі набагато більше!

Як варіант пасажир також може вибрати автобус до Варшави, який також є прямий з Кривого Рогу. Купити квиток на автобус Кривий Ріг - Варшава можна в системі бронювання на сайті.

Маршрут автобуса Кривий Ріг - Краків: Кривий Ріг (автовокзал, Дніпропетровське шосе, 1а) - Кіровоград - Черкаси - Київ (аеропорт «Бориспіль») - Київ, автостанція «Київ», вул. С.Петлюри, 32, (з/д вокзал) - Житомир - Рівне - Львів - Жешув - Краків (автовокзал, вул. Bosacka, 18) - Катовіце - Острава - Оломоуц - Брно - Прага.

Тобто насправді їде автобус до Чехії, і можна купити квиток на автобус до Праги, і це буде той самий рейс!

Пам'ятайте, що на сайті можна забронювати квиток на будь-який автобус, не тільки до Кракова, до речі. Бронь квитків протримається добу, максимум дві, якщо бронювати місця в салоні автобуса заздалегідь, але за цей час можна прийняти рішення стосовно поїздки і оплатити її будь-яким з доступних і зручних способів. Бронювати квитки на автобуси Кривий Ріг - Краків на нашому сайті можна безкоштовно, тобто бронь жодним чином не впливає на ціну, не містить комісій і відміняється автоматично після кінцевого терміну, про який буде повідомлено електронною поштою.

Також пам'ятайте, що можна зробити пересадку! Спочатку купити квиток на автобус до Києва, а потім до Кракова. Тобто фактично маршрут буде таким: автобус Кривий Ріг - Київ плюс автобус Київ - Краків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!